Lenovo Yoga AIO 9 32IRH8 i9-13900H 31.5" UHD IPS 495nits 16GB LPDDR5-5600 SSD1TB GeForce RTX 4050 6GB Win11 Storm Grey
Specyfikacja
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
|---|---|
| Bluetooth: | tak |
| Całkowita pojemność dysków: | 1 TB |
| Całkowita pojemność dysków ssd: | 1 TB |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | RoHS |
| Częstotliwość taktowania (ghz): | 1.9 |
| Częstotliwość taktowania turbo (ghz): | 5.4 |
| Czytnik kart pamięci: | tak |
| Dedykowana karta graficzna: | Tak |
| Dołączona myszka: | Tak |
| Dołączone oprogramowanie: | Standardowe oprogramowanie |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 20 - 93% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): | 0 - 12192 m |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): | 0 - 3048 m |
| Ekran dotykowy: | nie |
| Głębokość (cm): | 25.3 |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 253 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Ilość dysków: | 1 |
| Ilość portów hdmi: | 1 |
| Ilość portów usb 3.2 gen 2 (3.1 gen 2) typu-a: | 2 |
| Ilość portów usb 3.2 gen 2 (3.1 gen 2) typu-c: | 1 |
| Ilości rdzeni: | 14 |
| Interfejs pamięci ssd: | PCI Express 4.0 |
| Jasność: | 495 cd/m² |
| Kamera internetowa (mpix): | tak |
| Klawiatura: | tak |
| Klawiatura w zestawie: | Tak |
| Kolor: | Szary |
| Kolor produktu: | Szary |
| Łączność bezprzewodowa: | Bluetooth, WiFi |
| Liczba slotów pamięci ram: | 2 |
| Liczba zainstalowanych dysków ssd: | 1 |
| Linia: | IdeaCentre |
| Maksymalna ilość pamięci ram: | 16 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 32 GB |
| Moc adaptera ac: | 300 W |
| Moc zasilacza (w): | 300 |
| Model dedykowanej karty graficznej: | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Model procesora: | Intel Core i9-13900H |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel Iris Xe Graphics |
| Moduł tpm (trusted platform module): | Tak |
| Mysz: | tak |
| Napięcie wejściowe adaptera ac: | 100 - 240 V |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Nazwa koloru: | Storm Grey |
| Nośniki: | SSD |
| Nvme: | Tak |
| Paleta barw: | 97% |
| Pamięć karty graficznej: | 6 GB |
| Pamięć ram: | 16 GB |
| Pamięć układu graficznego: | Współdzielona z pamięci RAM |
| Podręczna pamięć cache: | 24 MB |
| Podstawowy standard wi-fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Pojemność dysku hdd: | nie |
| Pojemność dysku ssd: | 1 TB |
| Pojemność pamięci ssd: | 1 TB |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Pozostałe parametry: | Znak bezpieczeństwa CE |
| Pozostałe parametry monitora: | Podświetlenie |
| Prędkość zegara pamięci: | 5600 Mhz |
| Producent dedykowanego układu gpu: | NVIDIA |
| Producent procesora: | Intel |
| Przekątna ekranu: | 31,5" |
| Przekątna ekranu (cal): | 31.5 |
| Przestrzeń barw rgb: | DCI-P3 |
| Realizacja gwarancji: | Gwarancja realizowana przez producenta |
| Rodzaj: | All-in-One |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rodzaj pamięci: | Zintegrowana |
| Rodzaj pamięci ram: | LPDDR5 |
| Rodzaj slotu pamięci ram: | SO-DIMM |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 px |
| Rozdzielczość (dpi): | 3840 x 2160 |
| Seria: | AiO |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Suma megapikseli: | 5 MP |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 724 mm |
| Taktowanie szyny pamięci (mhz): | 5600 |
| Technologie: | USB |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Typ dedykowanej karty graficznej: | GDDR6 |
| Typ dysku ssd: | M.2 |
| Typ hd: | 4K Ultra HD |
| Typ matrycy: | IPS |
| Typ monitora: | LCD |
| Typ pamięci ram: | LPDDR5-SDRAM |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i9 |
| Typ produktu: | All-in-One PC |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel Iris Xe Graphics |
| Układ dźwiękowy: | Zintegrowana |
| Układ graficzny: | NVIDIA GeForce RTX 4050 6 GB |
| Układ płyty głównej: | Intel SoC |
| Waga (kg): | 8.5 |
| Waga (z podstawą): | 8,5 kg |
| Wbudowana kamera/aparat: | Tak |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Wbudowane głośniki: | tak |
| Wbudowane napędy optyczne: | nie |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Wersja bluetooth: | 5.1 |
| Wersja tpm: | 2.0 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wyposażenie: | Klawiatura, Kabel zasilający, Mysz |
| Wysokość (cm): | 54.31 |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 543,1 mm |
| Zainstalowana pamięć ram: | 16 GB |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Home |
| Zainstalowany tuner tv: | nie |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 5 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -20 - 55 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 20 - 80% |
| Zintegrowany czytnik kart: | Nie |
| Złącza na panelu bocznym: | 2x USB 3.2 Gen 2 typ A |
| Złącza panelu przedniego: | nie |
| Złącza panelu tylnego: | 1x HDMI, 1x USB 3.2 Gen 2 Typ C |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.