Lenovo V15 G4 i5-12500H 15,6"FHD 250nits AG 8GB DDR43200 SSD512 Intel Iris Xe Graphics W11Pro Business Black 3Y Onsite
Specyfikacja
| Akumulator: | Litowo-Polimerowy |
|---|---|
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Audio: | Dolby |
| Bluetooth: | Tak |
| Cache procesora: | 18 MB |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków ssd: | 512 GB |
| Certyfikaty i normy: | CE |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: | 7,3 h |
| Częstotliwość adaptera ac: | 50 - 60 Hz |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Dołączone oprogramowanie: | Wbudowane aplikacje systemu Windows |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 95% |
| Dostępne złącza: | 1x RJ-45, 1x HDMI, 1x Audio (Combo) |
| Dysk hdd: | nie |
| Dysk ssd: | 512 GB |
| Efektywne rdzenie: | 8 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Ekran matowy: | Tak |
| Generacja procesora: | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Głębokość (cm): | 23.58 |
| Głębokość produktu: | 235,8 mm |
| Gniazda pamięci: | SO-DIMM x 1 |
| Gniazda rozszerzeń: | nie |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Ilość portów ethernet lan (rj-45): | 1 |
| Ilość portów hdmi: | 1 |
| Ilość portów usb: | 3 |
| Ilość portów usb 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) typu-a: | 1 |
| Ilość portów usb 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) typu-c: | 1 |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Interfejs pamięci ssd: | PCI Express 4.0 |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Język systemu operacyjnego: | Polski |
| Karta sieciowa: | 10/100/1000 |
| Kensington lock: | Tak |
| Klawiatura: | Z wydzieloną częścią numeryczną |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Klawiatura odporna na ciecz: | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Konstrukcja: | Materiał obudowy: ABS; PC, Wbudowana kamera |
| Łączność bezprzewodowa: | Bluetooth, WiFi 802.11 ax |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Liczba portów usb 2.0: | 1 |
| Liczba rdzeni: | 12 |
| Liczba rdzeni procesora: | 12 |
| Liczba zainstalowanych dysków ssd: | 1 |
| Linia: | V15 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Maksymalna ilość pamięci ram: | 16 GB |
| Maksymalna moc turbo: | 95 W |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 16 GB |
| Maksymalna wysokość transportu: | 3048 m |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,5 GHz |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 9,1 h |
| Materiał obudowy: | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Poliwęglan (PC) |
| Moc adaptera ac: | 65 W |
| Moc głośnika: | 1,5 W |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Model procesora: | i5-12500H |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel Iris Xe Graphics |
| Modem: | nie |
| Moduł tpm (trusted platform module): | Tak |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Napędy: | nie |
| Napięcie wejściowe adaptera ac: | 100 - 240 V |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Nazwa koloru: | Business Black |
| Nośniki: | SSD |
| Nvme: | Tak |
| Obsługa kanałów pamięci: | Dwukanałowy |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Paleta barw: | 45% |
| Pamięć ram: | 8 GB |
| Podstawowa moc procesora: | 45 W |
| Podstawowy standard wi-fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Podświetlenie led: | Tak |
| Pojemność baterii: | 38 Wh |
| Pojemność pamięci ssd: | 512 GB |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Pozostałe parametry: | Pojemność baterii - 38 Wh, Częstotliwość szyny pamięci - 3200 MHz, Generacja procesora - Trzynasta, Format szerokości SSD - M.2 2242, Interfejs dysku SSD PCI-Express, Liczba wątków - 16, Cache L3 - 18 MB |
| Pozostałe parametry ekranu: | Technologia podświetlania - Diody LED, Jasność - 250 nits |
| Prędkość transferu danych przez ethernet lan: | 100 Mbit/s, 1000 Mbit/s |
| Prędkość zegara pamięci: | 3200 MHz |
| Producent procesora: | Intel |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Przednia kamera: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 15,6" |
| Przekątna ekranu (cal): | 15.6 |
| Przestrzeń barw rgb: | NTSC |
| Przewodowa sieć lan: | Tak |
| Rodzaj: | Laptop |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Rodzaj pamięci: | Zintegrowana + SO-DIMM |
| Rodzaj pamięci ram: | DDR4 |
| Rodzaj portów usb: | 1x USB 3.0 Typ C, 1x USB 2.0 Typ A, 1x USB 3.0 Typ A |
| Rodzaj powłoki matrycy: | Matowa |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 1280 x 720 px |
| Seria: | G4 |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| System dźwięku: | Dźwięk Dolby |
| Szerokość (cm): | 35.92 |
| Szerokość produktu: | 359,2 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Taktowanie procesora (mhz): | 3300 |
| Taktowanie procesora w trybie turbo (mhz): | 4500 |
| Technologie: | USB, HDMI, LED |
| Tryb alternatywny portu displayport usb typu c: | Tak |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Typ dysku ssd: | M.2 |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Typ hd: | Full HD |
| Typ matrycy: | TN |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Typ pamięci ram: | DDR4-SDRAM |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Typ produktu: | Laptop |
| Typ przedniej kamery: | HD |
| Układ audio: | Realtek ALC3287 |
| Układ graficzny: | Intel Iris Xe |
| Układ klawiatury: | QWERTY |
| Układ płyty głównej: | Intel SoC |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad |
| Waga (kg): | 1.67 |
| Waga produktu: | 1,65 kg |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Wersja bluetooth: | 5.1 |
| Wersja hdmi: | 1.4b |
| Wersja tpm: | 2.0 |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 500:1 |
| Wydajne rdzenie: | 4 |
| Wydajność-rdzeń maks. częstotliwość turbo: | 3,3 GHz |
| Wydajny-rdzeniowy maks. częstotliwość turbo: | 4,5 GHz |
| Wyposażenie: | Kabel, Zasilacz |
| Wysokość (cm): | 1.99 |
| Wysokość produktu: | 19,9 mm |
| Zainstalowana pamięć ram: | 8 GB |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 5 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | 5 - 43 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 8 - 95% |
| Zasilanie usb: | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart: | Nie |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.