Lenovo Usb-C To Hdmi 2.0B Usb Graphics Adapter Black
Lenovo USB-C to HDMI 2.0b Adapter
Specyfikacja
| Diody led: | Nie |
|---|---|
| Format złącza usb: | Prosty |
| Gwarancja: | 1 rok |
| Gwarancja producenta: | 12 miesięcy |
| Ilość portów hdmi: | 1 |
| Kod produktu: | GX90R61025 |
| Kolejna dostawa: | 05.12.2023 |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kraj pochodzenia: | JP |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: | 1 |
| Magazyn: | Globalny |
| Napięcie: | 5 V |
| Napięcie operacyjne: | 5 V |
| Normy i certyfikaty: | CE |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Opis: | Lenovo Usb-C To Hdmi 2.0B Usb Graphics Adapter Black |
| Pozostałe parametry: | Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: 1 |
| Przekazywany sygnał: | Audio - Video |
| Rodzaj adaptera: | USB - HDMI |
| Rodzaj złącza: | USB-C/HDMI |
| Rodzaj złącza usb: | Męska |
| Sku: | W128252294 |
| Waga wraz z opakowaniem: | 69 g |
| Wersja hdmi: | 2.0b |
| Wtyczka kątowa: | nie |
| Wyjście displayport: | Nie |
| Wyjście dvi: | Nie |
| Wyjście hdmi: | Tak |
| Zakres wilgotności względnej: | 0 - 95% |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.