Lenovo Thinkvision T27I-30 68.6 Cm (27") 1920 X 1080 Pixels Full Hd Black
Lenovo Thinkvision T27I-30 68.6 Cm
425,68 €
Wysyłka z magazynu: E12
Przewidywana wysyłka: Fri, Apr 3 - Mon, Apr 6
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
Specyfikacja
| Bluetooth: | Nie |
|---|---|
| Certyfikaty: | Energy Star Certified, TCO 8.0, TCO Edge 2.0, EPEAT Gold, RoHS Eyesafe Display, TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV Rheinland Eye Comfort |
| Certyfikaty i normy: | CE (Unia Europejska) |
| Czas odpowiedzi (szybkość): | 4,0000 |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 6,0000 |
| Czas reakcji: | 4 ms |
| Częstotliwość odświeżania matrycy (hz): | 60 |
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50,0000 |
| D-sub (vga): | 1 |
| Displayport: | 1 |
| Długość kabla displayport: | 1,8000 |
| Długość przekątnej ekranu: | 27,0000 |
| Dodatkowe funkcje: | Menu użytkownika |
| Dvi: | nie |
| Ekran antyodblaskowy: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Ekran matowy: | Tak |
| Gęstość pikseli: | 82,0000 |
| Głębia kolorów: | 8,0000 |
| Głębokość (bez podstawy): | 50,0000 |
| Głębokość (cm): | 20.45 |
| Głębokość opakowania: | 525,0000 |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 204,5000 |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Hdmi: | Tak |
| Ilość displayport: | 1.0000 |
| Ilość portów hdmi: | 1.0000 |
| Ilość portów upstream: | 1.0000 |
| Ilość portów usb typu a downstream: | 4.0000 |
| Interfejs do montażu panelu: | 100,0000 |
| Jasność (cd/m2): | 300 |
| Kąt obrotu wokół osi: | -90,0000 |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178,0000 |
| Kąt widzenia (poziomy): | 178,0000 |
| Kąt widzenia (stopnie): | 178 (pion), 178 (poziom) |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Kensington lock: | Tak |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Klasa efektywności energetycznej (sdr): | f |
| Kod produktu: | 63A4MAT1EU |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor produktu: | black |
| Kolory wyświetlacza: | 16_7_million_colours |
| Konstrukcja: | Montaż ścienny, Podstawa |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Kraj pochodzenia: | JP |
| Kształt ekranu: | flat |
| Liczba portów usb typu-b (ilość): | 1.0000 |
| Liczba portów vga (d-sub): | 1.0000 |
| Linia: | ThinkVision |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 60,0000 |
| Maksymalne zużycie mocy: | 65,0000 |
| Moc głośników (w): | nie |
| Napięcie wejściowe ac: | 100,0000 |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Natywne proporcje obrazu: | 16_9 |
| Obracany: | -45,0000 |
| Obrotowe: | Tak |
| Odłączana podstawa: | Tak |
| Opcja regulacji wysokości: | Tak |
| Opis: | Lenovo Thinkvision T27I-30 68.6 Cm (27") 1920 X 1080 Pixels Full Hd Black |
| Oś obrotu: | Tak |
| Osd: | Tak |
| Pobór mocy: | 24,0000 |
| Pobór mocy (max): | 65 W |
| Pobór mocy (w): | 24 |
| Podstawa dołączona: | Tak |
| Pokrycie srgb (typowe): | 99,0000 |
| Pozostałe parametry: | Standard VESA: 100 x 100 mm |
| Pozostałe parametry ekranu: | Podświetlenie |
| Pozostałe parametry nagłośnienia: | nie |
| Pozostałe złącza: | 1x 3.5 mm minijack |
| Pozycjonowanie na rynku: | business |
| Proporcje wymiarów matrycy: | 16:9 |
| Przekątna ekranu: | 27" |
| Przekątna ekranu (cal): | 27 |
| Przekątna monitora (cm): | 69 |
| Przewody: | ac, displayport, usb |
| Regulacja pochylenia: | Tak |
| Regulacja wysokości: | 15,5 |
| Regulowana wysokość (max): | 155,0000 |
| Rodzaj: | Monitor D-LED |
| Rodzaj konfiguracji: | Plug and Play |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rodzaj portuusb upstream: | usb_type_b |
| Rozdzielczość: | 1920,0000 |
| Rozmiar obrazu (w pionie): | 336,3100 |
| Rozmiar obrazu (w poziomie): | 597,9000 |
| Rozmiar plamki: | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Rozmiar plamki (mm): | 0.3114 |
| Skala efektywności energetycznej: | a_to_g |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Standard vesa: | Tak |
| Stojak dołączony: | Tak |
| System operacyjny: | Windows 10, Windows 11 |
| Szerokość (bez podstawy): | 611,9000 |
| Szerokość (cm): | 61.19 |
| Szerokość opakowania: | 690,0000 |
| Szerokość ramki (bok): | 2,0000 |
| Szerokość ramki (dół): | 17,6000 |
| Szerokość ramki (góra): | 2,0000 |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 611,9000 |
| Technologia wyświetlacza: | led |
| Tryb wyłączenia: | 0,3000 |
| Tuner: | nie |
| Typ ekranu: | ips |
| Typ gniazda zamka kabla: | kensington |
| Typ hd: | full_hd |
| Typ matrycy: | IPS |
| Typ podświetlacza: | w_led |
| Usb: | 4x USB 3.0, 1x USB typ B |
| Waga (bez podstawy): | 4900,0000 |
| Waga (kg): | 6.9 |
| Waga (z podstawą): | 6900,0000 |
| Waga wraz z opakowaniem: | 10100,0000 |
| Wbudowana kamera internetowa: | nie |
| Wbudowana kamera/aparat: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Wbudowany mikrofon: | Nie |
| Wbudowany usb hub: | Tak |
| Wersja displayport: | 1_2 |
| Wersja hdmi: | 1_4 |
| Wi-fi: | Nie |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny): | 3000000 |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1000 |
| Wtyk słuchawek: | 3_5_mm |
| Wyjście audio: | Tak |
| Wyjście na słuchawki: | Tak |
| Wyposażenie: | Dokumentacja, Kabel zasilający, Kabel DisplayPort, Kabel USB typu A na USB typu B |
| Wysokość (bez podstawy): | 362,5000 |
| Wysokość (cm): | 38.93 |
| Wysokość opakowania: | 148,0000 |
| Zakres kąta nachylenia: | -5,0000 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Zużycie energii (sdr) na 1000 godzin: | 24,0000 |
| Zużycie energii w trybie włączenia (w): | 24 |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.