Lenovo ThinkPad 32GB DDR4 3200 SODIMM 4X71A11993
Specyfikacja
| Głębokość opakowania: | 57 mm |
|---|---|
| Głębokość produktu: | 67,8 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (hs): | 84733020 |
| Pamięć ram: | 32 GB |
| Prędkość zegara pamięci: | 3200 MHz |
| Przeznaczenie: | Laptop |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Rodzaj pamięci: | 260-pin SO-DIMM |
| Szerokość opakowania: | 157 mm |
| Szerokość produktu: | 30,1 mm |
| Typ pamięci ram: | DDR4 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar): | 1 x 32 GB |
| Waga produktu: | 15 g |
| Waga wraz z opakowaniem: | 30 g |
| Wysokość opakowania: | 15 mm |
| Wysokość produktu: | 3,8 mm |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.