Lenovo ThinkCentre Neo 50s SFF i5-12400 8GB SSD256 INT DVD W11Pro 3YRS OnSite
Specyfikacja
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
|---|---|
| Bluetooth: | Tak |
| Cache procesora: | 18 MB |
| Całkowita pojemność dysków: | 256 GB |
| Całkowita pojemność dysków ssd: | 256 GB |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | RoHS, TCO |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Dołączona myszka: | Tak |
| Dołączony wyświetlacz: | Nie |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 10 - 90% |
| Generacja procesora: | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Głębokość opakowania: | 390 mm |
| Głębokość produktu: | 308 mm |
| Gniazda pamięci: | DIMM x 2 |
| Ilość displayport: | 1 |
| Ilość głośników: | 1 |
| Ilość portów ethernet lan (rj-45): | 1 |
| Ilość portów hdmi: | 1 |
| Ilość portów usb 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) typu-a: | 4 |
| Ilość portów usb 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) typu-c: | 1 |
| Intel® 64: | Tak |
| Intel® vt-x with extended page tables (ept): | Tak |
| Interfejs pamięci ssd: | PCI Express 3.0 |
| Język systemu operacyjnego: | Polski, Angielski |
| Kensington lock: | Tak |
| Klawiatura w zestawie: | Tak |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Liczba portów usb 2.0: | 2 |
| Liczba portów vga (d-sub): | 1 |
| Liczba rdzeni procesora: | 6 |
| Liczba wątków: | 12 |
| Liczba zainstalowanych dysków: | 1 |
| Liczba zainstalowanych dysków ssd: | 1 |
| Maksymalna konfiguracja cpu: | 1 |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 64 GB |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,4 GHz |
| Mikrofon: | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Model kontrolera wlan: | Intel Dual Band Wireless-AC 9560 |
| Model procesora: | i5-12400 |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel UHD Graphics 730 |
| Moduł tpm (trusted platform module): | Tak |
| Napęd optyczny: | DVD±RW |
| Nazwa koloru: | Raven Black |
| Nośniki: | SSD |
| Nvme: | Tak |
| Objętość: | 7,4 l |
| Obsługa kanałów pamięci: | Dwukanałowy |
| Obudowa: | SFF |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Okienko: | Nie |
| Pamięć ram: | 8 GB |
| Podstawowy standard wi-fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Pojemność pamięci ssd: | 256 GB |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Prędkość transferu danych przez ethernet lan: | 100 Mbit/s, 1000 Mbit/s |
| Prędkość zegara pamięci: | 3200 Mhz |
| Producent procesora: | Intel |
| Przewodowa sieć lan: | Tak |
| Przeznaczenie: | Pionowy |
| Rodzaj ochrony hasłem: | Zasilanie włączone, Supervisor, HDD |
| Stan spoczynku: | Tak |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| System dźwięku: | Dźwięk wysokiej jakości |
| Szerokość opakowania: | 195 mm |
| Szerokość produktu: | 100 mm |
| Taktowanie procesora: | 2,5 GHz |
| Technologia execute disable bit (edb): | Tak |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Technologia udoskonalona intel speedstep: | Tak |
| Technologia virtualizacji intel® (vt-x): | Tak |
| Technologia wirtualizacji intel® (directed i/o) (vt-d): | Tak |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Typ dysku ssd: | M.2 |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Typ magistrali: | DMI4 |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Typ pamięci ram: | DDR4-SDRAM |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Typ produktu: | PC |
| Układ audio: | Realtek ALC623-CG |
| Układ pamięci: | 1 x 8 GB |
| Układ płyty głównej: | Intel B660 |
| Waga produktu: | 4,5 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 6,35 kg |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Wbudowane opcje dostępne: | Nie |
| Wersja bluetooth: | 5.0 |
| Wersja displayport: | 1.4 |
| Wersja hdmi: | 2.1 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wyjście liniowe: | Tak |
| Wysokość opakowania: | 500 mm |
| Wysokość produktu: | 274,8 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 5 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 20 - 80% |
| Zasilanie: | 260 W |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.