Lenovo Tab P12 Pro Snapdragon 870 12.6" WQXGA 8/256GB Adreno 650 Android Storm Grey
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Audio: | tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | RoHS, ENERGY STAR |
| Certyfikaty i atesty: | CE |
| Czas gotowości: | 789,6 h |
| Czas ładowania: | 3 h |
| Czas odtwarzania muzyki: | 15 h |
| Czas przeglądania (wi-fi): | 10 h |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czujniki: | Akcelerometr, Czujnik światła otoczenia |
| Czytnik kart pamięci: | tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Dołączone oprogramowanie: | Standardowe oprogramowanie |
| Elektryczny kompas: | Tak |
| Extremities sar (eu): | 1,554 W/kg |
| Foto: | tak |
| Funkcja assisted gps (a-gps): | Nie |
| Gęstość pikseli: | 240 ppi |
| Głębokość produktu: | 5,63 mm |
| Grubość (cm): | 0.563 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Ilość kolorów (mln): | 16.78 |
| Ilość portów usb 3.2 gen 2 (3.1 gen 2) typu-c: | 1 |
| Ilość rdzeni: | 8 |
| Ilość wbudowanych głośników: | 4 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Jasność: | 400 cd/m² |
| Kamera (mpix): | 13 + 5 |
| Kamera przednia (mpix): | 8 |
| Karta graficzna: | Adreno 650 |
| Kąt pola widzenia aparatu tylnego (fov): | 88° |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (fov): | 125° |
| Kąt widzenia przedniego aparatu (fov): | 90° |
| Kolor: | Szary |
| Kolor produktu: | Szary |
| Kolory wyświetlacza: | 16.78 millionów kolorów |
| Konstrukcja: | Cienka i lekka |
| Łączność bezprzewodowa: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Linia: | Tab |
| Lokalizacja pozycji: | Nie |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 14,6 h |
| Maksymalny czas pracy (h): | 15 |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 1 TB |
| Matryca: | AMOLED |
| Moc adaptera ac: | 30 W |
| Moc głośnika: | 1 W |
| Model procesora: | 870 |
| Model układu graficznego: | Adreno 650 |
| Napięcie wyjściowe adaptera ac: | 10 V |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:10 |
| Nazwa koloru: | Storm Grey |
| Nfc: | Tak |
| Nośniki: | Flash |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Odporny na odciski palców: | Tak |
| Pamięć ram: | 8 GB |
| Pamięć wbudowana: | 256 GB |
| Platforma: | Android |
| Podstawowy standard wi-fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Pojemność akumulatora (mah): | 10000 |
| Pojemność baterii: | 10000 mAh |
| Pozostałe parametry: | Wbudowane głośniki |
| Pozostałe parametry ekranu: | Podświetlenie |
| Prąd wyjściowy adaptera ac: | 3 A |
| Producent głośników: | JBL |
| Producent procesora: | Qualcomm |
| Przednia kamera: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 12,6" |
| Przekątna wyświetlacza (cal): | 12.6 |
| Rodzaj akumulatora: | Litowo-Polimerowy |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Rodzaj urządzenia: | Tablet przenośny |
| Rodzina adaptera graficznego: | Adreno |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1600 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 5 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 8 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 13 Mpix |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 2560 x 1600 |
| Rysik: | Tak |
| Sposób obsługi: | Dotykowy |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| System dźwięku: | Dolby Atmos |
| Szerokość (cm): | 28.56 |
| Szerokość produktu: | 285,6 mm |
| Taktowanie procesora (mhz): | 3200 |
| Technologia wyświetlacza: | AMOLED |
| Tryb alternatywny portu displayport usb typu c: | Tak |
| Typ aparatu tylnego: | Podwójny obiektyw |
| Typ hd: | 2K Ultra HD |
| Typ pamięci ram: | LPDDR5-SDRAM |
| Typ procesora: | Qualcomm Snapdragon |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza: | Gorilla Glass |
| Układ: | Ciemnopopielaty |
| Video: | tak |
| Waga (kg): | 0.565 |
| Waga produktu: | 565 g |
| Wbudowana pamięć (gb): | 256 |
| Wejście na kartę sim: | Nano-SIM |
| Wersja bluetooth: | 5.2 |
| Współczynnik absorpcji swoistej sar ciała: | 1,554 W/kg |
| Wyposażenie: | Ładowarka, Dokumentacja, Rysik |
| Wysokość (cm): | 18.45 |
| Wysokość produktu: | 184,5 mm |
| Zabezpieczenia: | Blokada ekranu |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 11 |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 0 - 95% |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Złącza usb: | 1x USB 3.2 Gen 2 Typ C |
| Żyroskop: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.