Lenovo Tab M10 3rd Gen) T610 10.1" WUXGA 4/64GB ARM Mali-G52 Android Storm Gre
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Automatyczne ustawienie ostrości: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | RoHS, ErP |
| Czas gotowości: | 672 h |
| Czas ładowania: | 3,5 h |
| Czas odtwarzania muzyki: | 64 h |
| Czas przeglądania (wi-fi): | 9 h |
| Czujnik halla: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Dołączony akumulator: | Tak |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): | 0 - 3048 m |
| Funkcja assisted gps (a-gps): | Tak |
| Głębokość produktu: | 158,6 mm |
| Glonass: | Tak |
| Gps: | Tak |
| Ilość portów usb 2.0 typu c: | 1 |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 1 |
| Jasność: | 320 cd/m² |
| Karta graficzna: | Mali G52 |
| Kolor produktu: | Szary |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 4 GB |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 10 h |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 128 GB |
| Materiał obudowy: | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Metal, Poliwęglan (PC) |
| Model procesora: | T610 |
| Napięcie wyjściowe adaptera ac: | 5 V |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:10 |
| Nazwa koloru: | Storm Grey |
| Nośniki: | eMMC |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Pamięć ram: | 4 GB |
| Pamięć wbudowana: | 64 GB |
| Platforma: | Android |
| Podstawowy standard wi-fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Pojemność baterii: | 5000 mAh |
| Połączenie głosowe: | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Prąd wyjściowy adaptera ac: | 2 A |
| Producent procesora: | Unisoc |
| Przednia kamera: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 10,1" |
| Rdzenie adapterów graficznych: | 2 |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Rodzaj urządzenia: | Pełnowymiarowy tablet |
| Rodzina adaptera graficznego: | ARM |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 5 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 8 Mpix |
| Standardy wi- fi: | 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| System dźwięku: | Dolby Atmos |
| Szerokość produktu: | 239,8 mm |
| Taktowanie procesora: | 1,8 GHz |
| Typ aparatu tylnego: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ ekranu dotykowego: | Pojemnościowy |
| Typ hd: | WUXGA |
| Typ matrycy: | IPS |
| Typ pamięci ram: | LPDDR4x-SDRAM |
| Układ: | Ciemnopopielaty |
| Waga produktu: | 460 g |
| Wersja bluetooth: | 5.0 |
| Wi-fi direct: | Tak |
| Wysokość produktu: | 8,5 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 11 |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 0 - 95% |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.