Lenovo LOQ 15IRH8 i5-13500H 15.6" WQHD IPS 350nits AG 165Hz 16GB DDR5 5200 SSD1TB GeForce RTX 4060 8GB NoOS Storm Grey
Specyfikacja
| Bluetooth: | Tak |
|---|---|
| Cache procesora: | 18 MB |
| Całkowita moc układu graficznego (tgp): | 115 W |
| Całkowita pojemność dysków: | 1 TB |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: | 5,32 h |
| Częstotliwość adaptera ac: | 50/60 Hz |
| Częstotliwość zwiększania wydajności rdzenia: | 3,5 GHz |
| Dedykowana karta graficzna: | Tak |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 95% |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Ekran matowy: | Tak |
| Generacja procesora: | Intel® Core™ i5 13. generacji |
| Głębokość produktu: | 264,8 mm |
| Gniazda pamięci: | SO-DIMM x 2 |
| Ilość portów ethernet lan (rj-45): | 1 |
| Ilość portów hdmi: | 1 |
| Ilość portów usb 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) typu-a: | 1 |
| Ilość portów usb 3.2 gen 2 (3.1 gen 2) typu-a: | 2 |
| Ilość portów usb 3.2 gen 2 (3.1 gen 2) typu-c: | 1 |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Intel® flex memory access: | Tak |
| Interfejs pamięci ssd: | PCI Express 4.0 |
| Jasność: | 350 cd/m² |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem: | Tak |
| Kolor podświetlenia klawiatury: | Biały |
| Kolor produktu: | Szary |
| Konfigurowalne niższe tdp: | 35 W |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Liczba rdzeni procesora: | 12 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 165 Hz |
| Maksymalna moc turbo: | 95 W |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 16 GB |
| Maksymalna wysokość transportu: | 3048 m |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,7 GHz |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 4,72 h |
| Materiał obudowy: | Poliwęglan (PC), Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Moc adaptera ac: | 170 W |
| Moc głośnika: | 2 W |
| Model dedykowanej karty graficznej: | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Model procesora: | i5-13500H |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel Iris Xe Graphics |
| Moduł tpm (trusted platform module): | Tak |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Napięcie wejściowe adaptera ac: | 100 - 240 V |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Nazwa koloru: | Storm Grey |
| Nośniki: | SSD |
| Nvidia g-sync: | Tak |
| Nvme: | Tak |
| Obsługa kanałów pamięci: | Dwukanałowy |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Pamięć karty graficznej: | 8 GB |
| Pamięć ram: | 16 GB |
| Podstawowa moc procesora: | 45 W |
| Podstawowy standard wi-fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Podświetlenie led: | Tak |
| Pojemność baterii: | 60 Wh |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Prędkość transferu danych przez ethernet lan: | 100 Mbit/s, 1000 Mbit/s |
| Prędkość zegara pamięci: | 5200 MHz |
| Producent dedykowanego układu gpu: | NVIDIA |
| Producent procesora: | Intel |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Przednia kamera: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 15,6" |
| Przewodowa sieć lan: | Tak |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 1280 x 720 px |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| System dźwięku: | Nahimic Audio |
| Szerokość produktu: | 359,6 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Technologia execute disable bit (edb): | Tak |
| Tryb alternatywny portu displayport usb typu c: | Tak |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Typ dedykowanej karty graficznej: | GDDR6 |
| Typ dysku ssd: | M.2 |
| Typ hd: | Wide Quad HD |
| Typ matrycy: | IPS |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Typ pamięci ram: | DDR5-SDRAM |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Typ produktu: | Laptop |
| Typ przedniej kamery: | HD |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Układ audio: | Realtek ALC3287 |
| Układ pamięci: | 2 x 8 GB |
| Układ płyty głównej: | Intel SoC |
| Urządzenie wskazujące: | Panel dotykowy |
| Waga produktu: | 2,4 kg |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Wbudowane opcje dostępne: | Nie |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Wersja bluetooth: | 5.1 |
| Wersja tpm: | 2.0 |
| Wysokość (z przodu): | 2,21 cm |
| Wysokość (z tyłu): | 2,52 cm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Brak |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 5 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | 5 - 43 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 8 - 95% |
| Zasilanie usb: | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart: | Nie |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.