Lenovo LOQ 15IRH8 82XV009TPB 15.6"FHD AG/I5-13420H/16GB/512GB SSD/RTX4050 6GB/W11
Specyfikacja
| Akumulator: | Litowo-Polimerowy |
|---|---|
| Audio: | Wbudowane głośniki, Wbudowany mikrofon |
| Bluetooth: | Tak |
| Cache procesora: | 12 MB |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Certyfikaty i normy: | CE |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: | 5,32 h |
| Częstotliwość adaptera ac: | 50/60 Hz |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Dedykowana karta graficzna: | Tak |
| Dołączone oprogramowanie: | Standardowe oprogramowanie |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 95% |
| Dostępne złącza: | 1x RJ-45, 1x HDMI, 1x Audio (Combo) |
| Dysk hdd: | nie |
| Dysk ssd: | 512 GB |
| Efektywne rdzenie: | 4 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Ekran matowy: | Tak |
| Generacja procesora: | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Głębokość (cm): | 26.48 |
| Głębokość produktu: | 264,8 mm |
| Gniazda pamięci: | SO-DIMM x 2 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Ilość portów ethernet lan (rj-45): | 1 |
| Ilość portów hdmi: | 1 |
| Ilość portów usb: | 3 |
| Ilość portów usb 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) typu-a: | 1 |
| Ilość portów usb 3.2 gen 2 (3.1 gen 2) typu-a: | 2 |
| Ilość portów usb 3.2 gen 2 (3.1 gen 2) typu-c: | 1 |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Jasność: | 350 cd/m² |
| Karta sieciowa: | 100/1000 |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem: | Tak |
| Kolor: | Szaro-czarny |
| Kolor podświetlenia klawiatury: | Biały |
| Kolor produktu: | Szary |
| Konfigurowalne niższe tdp: | 35 W |
| Konstrukcja: | Tworzywo sztuczne |
| Łączność bezprzewodowa: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Liczba rdzeni: | 8 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 144 Hz |
| Maksymalna ilość pamięci ram: | 16 GB |
| Maksymalna moc turbo: | 95 W |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 16 GB |
| Maksymalna wysokość transportu: | 3048 m |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,6 GHz |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 4,72 h |
| Maksymalny czas pracy (h): | 5.32 |
| Materiał obudowy: | Poliwęglan (PC), Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Moc adaptera ac: | 170 W |
| Moc głośnika: | 2 W |
| Model dedykowanej karty graficznej: | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Model procesora: | i5-13420H |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Modem: | nie |
| Moduł tpm (trusted platform module): | Tak |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Napędy: | nie |
| Napięcie wejściowe adaptera ac: | 100 - 240 V |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Nazwa koloru: | Storm Grey |
| Nośniki: | SSD |
| Nvidia g-sync: | Tak |
| Nvme: | Tak |
| Obsługa kanałów pamięci: | Dwukanałowy |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Paleta barw: | 45% |
| Pamięć karty graficznej: | 6 GB |
| Pamięć ram: | 16 GB |
| Podstawowa moc procesora: | 45 W |
| Podstawowy standard wi-fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Podświetlenie led: | Tak |
| Pojemność baterii: | 60 Wh |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Pozostałe parametry: | Wbudowana kamera internetowa |
| Pozostałe parametry ekranu: | Podświetlenie |
| Prędkość transferu danych przez ethernet lan: | 100 Mbit/s, 1000 Mbit/s |
| Prędkość zegara pamięci: | 4800 Mhz |
| Producent dedykowanego układu gpu: | NVIDIA |
| Producent procesora: | Intel |
| Przednia kamera: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 15,6" |
| Przekątna ekranu (cal): | 15.6 |
| Przestrzeń barw rgb: | NTSC |
| Przewodowa sieć lan: | Tak |
| Rodzaj: | Notebook |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM |
| Rodzaj pamięci ram: | DDR5 |
| Rodzaj portów usb: | 1x USB 3.2 Gen 1 typu A, 2x USB 3.2 Gen 2 typu A |
| Rodzaj powłoki matrycy: | Matowa |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 1280 x 720 px |
| Standardy wi- fi: | 802.11g, 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| System dźwięku: | Nahimic Audio |
| Szerokość (cm): | 35.96 |
| Szerokość produktu: | 359,6 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Taktowanie procesora (mhz): | 3400 |
| Taktowanie procesora w trybie turbo (mhz): | 4600 |
| Tryb alternatywny portu displayport usb typu c: | Tak |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Typ dedykowanej karty graficznej: | GDDR6 |
| Typ dysku ssd: | M.2 |
| Typ hd: | Full HD |
| Typ matrycy: | IPS |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Typ pamięci ram: | DDR5-SDRAM |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Typ produktu: | Laptop |
| Typ przedniej kamery: | HD |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Układ audio: | Realtek ALC3287 |
| Układ graficzny: | 6 GB, NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Układ pamięci: | 2 x 8 GB |
| Układ płyty głównej: | Intel SoC |
| Urządzenie wskazujące: | Panel dotykowy |
| Waga (kg): | 2.4 |
| Waga produktu: | 2,4 kg |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Wersja bluetooth: | 5.1 |
| Wersja tpm: | 2.0 |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1000:1 |
| Wydajne rdzenie: | 4 |
| Wydajność-rdzeń maks. częstotliwość turbo: | 3,4 GHz |
| Wydajny-rdzeniowy maks. częstotliwość turbo: | 4,4 GHz |
| Wyposażenie: | Dokumentacja, Zasilacz + przewód |
| Wysokość (z przodu): | 2,21 cm |
| Wysokość (z tyłu): | 2,52 cm |
| Zabezpieczenia: | Hasło użytkownika |
| Zainstalowana pamięć ram: | 16 GB |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Home PL |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 5 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | 5 - 43 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 8 - 95% |
| Zasilanie usb: | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart: | Nie |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.