Lenovo Legion5 15ITH6 i7-11800H 15.6" FHD IPS 300nits AG 16GB DDR 3200 SSD1TB GeForce RTX 3050 4GB Win11 Phantom Blue/Shadow Black
Specyfikacja
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
|---|---|
| Bluetooth: | Tak |
| Cache procesora: | 24 MB |
| Całkowita pojemność dysków: | 1 TB |
| Całkowita pojemność dysków ssd: | 1 TB |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: | 8,9 h |
| Czas szybkiego ładowania (50%): | 30 min |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Dedykowana karta graficzna: | Tak |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 95% |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Ekran matowy: | Tak |
| Funkcja usb sleep-and-charge: | Tak |
| Głębokość produktu: | 260,6 mm |
| Gniazda pamięci: | SO-DIMM x 2 |
| Ilość portów ethernet lan (rj-45): | 1 |
| Ilość portów hdmi: | 1 |
| Ilość portów thunderbolt 4: | 2 |
| Ilość portów usb 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) typu-a: | 4 |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Interfejs pamięci ssd: | NVMe, PCI Express 3.0 |
| Jasność: | 300 cd/m² |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem: | Tak |
| Kolor podświetlenia klawiatury: | Biały |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Korekcja ecc: | Nie |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Liczba zainstalowanych dysków ssd: | 1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 165 Hz |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 32 GB |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,6 GHz |
| Materiał obudowy: | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Poliwęglan (PC) |
| Moc adaptera ac: | 230 W |
| Moc głośnika: | 2 W |
| Model dedykowanej karty graficznej: | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Model procesora: | i7-11800H |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Moduł tpm (trusted platform module): | Tak |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Nazwa koloru: | Phantom Blue, Shadow Black |
| Nośniki: | SSD |
| Nvme: | Tak |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Paleta barw: | 100% |
| Pamięć karty graficznej: | 4 GB |
| Pamięć ram: | 16 GB |
| Podstawowy standard wi-fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Podświetlenie led: | Tak |
| Pojemność baterii: | 60 Wh |
| Pojemność pamięci ssd: | 1 TB |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Porty usb sleep-and-charge: | 1 |
| Prędkość transferu danych przez ethernet lan: | 100 Mbit/s, 1000 Mbit/s |
| Prędkość zegara pamięci: | 3200 Mhz |
| Producent procesora: | Intel |
| Przednia kamera: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 15,6" |
| Przestrzeń barw rgb: | sRGB |
| Przewodowa sieć lan: | Tak |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Szerokość produktu: | 362,6 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Technologia high dynamic range (hdr): | Dolby Vision |
| Tryb alternatywny portu displayport usb typu c: | Tak |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Typ dedykowanej karty graficznej: | GDDR6 |
| Typ dysku ssd: | M.2 |
| Typ hd: | Full HD |
| Typ matrycy: | IPS |
| Typ pamięci ram: | DDR4-SDRAM |
| Typ portu ładowania: | DC-in jack |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i7 |
| Typ produktu: | Notebook |
| Typ przedniej kamery: | HD |
| Układ audio: | Realtek ALC3306 |
| Układ pamięci: | 2 x 8 GB |
| Urządzenie wskazujące: | Panel dotykowy |
| Waga produktu: | 2,4 kg |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Wersja bluetooth: | 5.1 |
| Wersja hdmi: | 2.1 |
| Wersja tpm: | 2.0 |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1000:1 |
| Wysokość (z przodu): | 2,25 cm |
| Wysokość (z tyłu): | 2,58 cm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Home PL |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 5 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | 5 - 43 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 8 - 95% |
| Zasilanie usb: | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart: | Nie |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.