Lenovo Legion T5 26IRB8 i5-13400F 32GB DDR5 5600 SSD1TB GeForce RTX 4060 Ti 8GB Win11 Storm Grey
Specyfikacja
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
|---|---|
| Bez ecc: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Cache procesora: | 20 MB |
| Całkowita pojemność dysków: | 1 TB |
| Całkowita pojemność dysków ssd: | 1 TB |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: | 1,8 GHz, 2,5 GHz |
| Częstotliwość taktowania (ghz): | 1.8 |
| Częstotliwość taktowania turbo (ghz): | 4.6 |
| Częstotliwość wejściowa zasilania: | 50 - 60 Hz |
| Czytnik kart pamięci: | nie |
| Dedykowana karta graficzna: | Tak |
| Dołączona myszka: | Nie |
| Dołączony wyświetlacz: | Nie |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): | -15,2 - 12192 m |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): | -15,2 - 3048 m |
| Efektywne rdzenie: | 4 |
| Ekran dotykowy: | nie |
| Fax modem: | nie |
| Generacja procesora: | Intel® Core™ i5 13. generacji |
| Głębokość (cm): | 39.69 |
| Głębokość opakowania: | 502 mm |
| Głębokość produktu: | 396,9 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Ilość dysków: | 1 |
| Ilość portów ethernet lan (rj-45): | 1 |
| Ilość portów usb 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) typu-a: | 4 |
| Ilość portów usb 3.2 gen 2 (3.1 gen 2) typu-c: | 1 |
| Ilości rdzeni: | 10 |
| Interfejs pamięci ssd: | PCI Express 4.0 |
| Język systemu operacyjnego: | Polski |
| Kamera internetowa (mpix): | nie |
| Klawiatura: | tak |
| Klawiatura w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor produktu: | Szary |
| Łączność bezprzewodowa: | nie |
| Liczba dedykowanych kart graficznych: | 1 |
| Liczba gniazd displayport karty graficznej: | 3 |
| Liczba portów hdmi karty graficznej: | 1 |
| Liczba portów usb 2.0: | 4 |
| Liczba rdzeni procesora: | 10 |
| Liczba wątków: | 16 |
| Liczba zainstalowanych dysków: | 1 |
| Liczba zainstalowanych dysków ssd: | 1 |
| Linia: | Legion |
| Maksymalna ilość pamięci ram: | 64 GB |
| Maksymalna moc turbo: | 148 W |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 64 GB |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,6 GHz |
| Mikrofon: | Tak |
| Moc zasilacza (w): | 240 |
| Model dedykowanej karty graficznej: | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
| Model monitora: | nie |
| Model procesora: | i5-13400F |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Moduł tpm (trusted platform module): | Tak |
| Mysz: | tak |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Napięcie wejściowe zasilacza: | 100 - 240 V |
| Nośniki: | SSD |
| Nvme: | Tak |
| Objętość: | 26 l |
| Obsługa kanałów pamięci: | Dwukanałowy |
| Obudowa: | Tower |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Okienko: | Tak |
| Pamięć karty graficznej: | 8 GB |
| Pamięć ram: | 32 GB |
| Pamięć układu graficznego: | 8 GB |
| Podręczna pamięć cache: | 20 MB |
| Podstawowa moc procesora: | 65 W |
| Podstawowy standard wi-fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Pojemność dysku hdd: | nie |
| Pojemność dysku ssd: | 1 TB |
| Pojemność pamięci ssd: | 1 TB |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Pozostałe parametry: | Znak bezpieczeństwa CE |
| Pozostałe parametry monitora: | nie |
| Prędkość transferu danych przez ethernet lan: | 100 Mbit/s, 1000 Mbit/s, 2500 Mbit/s |
| Producent dedykowanego układu gpu: | NVIDIA |
| Producent procesora: | Intel |
| Przekątna ekranu (cal): | nie |
| Przewodowa karta sieciowa: | 10/100/1000 |
| Przewodowa sieć lan: | Tak |
| Przeznaczenie: | Pionowy |
| Realizacja gwarancji: | Gwarancja realizowana przez producenta |
| Rodzaj: | Komputer stacjonarny |
| Rodzaj matrycy: | nie |
| Rodzaj ochrony hasłem: | Zasilanie włączone, Supervisor |
| Rodzaj pamięci ram: | DDR5 |
| Rodzaj slotu pamięci ram: | DIMM |
| Rozdzielczość (dpi): | nie |
| Seria: | T5 |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| System dźwięku: | Dźwięk wysokiej jakości |
| Szerokość (cm): | 20.5 |
| Szerokość opakowania: | 325 mm |
| Szerokość produktu: | 205 mm |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Technologie: | USB |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Typ dedykowanej karty graficznej: | GDDR6 |
| Typ dysku ssd: | M.2 |
| Typ monitora: | nie |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Typ pamięci ram: | DDR5-SDRAM |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Typ produktu: | PC |
| Układ dźwiękowy: | Zintegrowana |
| Układ graficzny: | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
| Układ pamięci: | 2 x 16 GB |
| Układ płyty głównej: | Intel B660 |
| Waga (kg): | 14 |
| Waga produktu: | 14 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 16 kg |
| Wbudowana karta graficzna: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | nie |
| Wbudowane napędy optyczne: | nie |
| Wejście liniowe: | Tak |
| Wersja bluetooth: | 5.1 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wydajne rdzenie: | 6 |
| Wydajność-rdzeń maks. częstotliwość turbo: | 3,3 GHz |
| Wydajny-rdzeniowy maks. częstotliwość turbo: | 4,6 GHz |
| Wyjścia słuchawkowe: | 1 |
| Wyjście liniowe: | Tak |
| Wyposażenie: | Dokumentacja, Kabel zasilający |
| Wysokość (cm): | 42.59 |
| Wysokość opakowania: | 580 mm |
| Wysokość produktu: | 425,9 mm |
| Zainstalowana pamięć ram: | 32 GB |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Home PL |
| Zainstalowany tuner tv: | nie |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 5 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 20 - 80% |
| Zasilanie: | 500 W |
| Zintegrowany czytnik kart: | Nie |
| Złącza na panelu bocznym: | nie |
| Złącza panelu przedniego: | 2x USB 2.0, 1x Mikrofonowe, 1x Słuchawkowe, 2x USB 3.2 Gen 1 typ A |
| Złącza panelu tylnego: | 1x RJ-45, 2x USB 2.0, 2x USB 3.2 Gen 1 typ A, 1x USB 3.2 Gen 2 Typ C |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.