Kontroler bezprzewodowy / GamePad iPega Ninja PG-P4010A touchpad PS4 khaki
Produkt jest niedostępny
Dostępność:
spodziewana dostawa
Producent:
ipega
Kod produktu:
303276759390 / 0303276759390
Specyfikacja
Ilość w kartonie:30 szt.
Kod producenta:PG-P4010A
Kolor:Khaki
Kompatybilność:iOS
Łączność:Przewodowa
Montaż telefonu:NIE
Połączenie:Bezprzewodowe (Bluetooth)
Rodzaj portu:USB-C
Rodzaj złączy:USB-C
Typ produktu:Gamepad
Wibracje:TAK
Zasięg:Do 8 m
Zestaw:Nie
Bezprzewodowy kontroler do gier iPEGA PG-P4010A
4 programowalne przyciski
Zanurz się w rozgrywce
Wbudowany touchpad
Szeroka kompatybilność
Dostosowany do potrzeb graczy
Uchwyty kontrolera zostały pokryte antypoślizgowym, odpornym na pot i przyjemnym w dotyku silikonem. Dzięki temu urządzenie świetnie leży w dłoniach i zapewnia komfort użytkowania. Jego joystick obraca się o 360° i gwarantuje niesamowitą precyzję, a przyciski z podświetleniem LED nie tylko fantastycznie się prezentują, ale też są lepiej widoczne w nocy. Kontroler ma także wygodne w użyciu triggery, wbudowany głośnik oraz umożliwiający podłączenie słuchawek port jack 3,5 mm.
Specyfikacja:
  • Producent iPega
  • Model PG-P4010A
  • Kolor Khaki
  • Połączenie Przewodowo / Bluetooth
  • Wersja Bluetooth 3.0
  • Zasięg Bluetooth 8m
  • Pojemność akumulatora 400 mA
  • Natężenie robocze < 50mA
  • Napięcie robocze DC 3,7V
  • Napięcie wejściowe -
  • Natężenie wejściowe -
  • Czas pracy na jednym naładowaniu Ok. 6h
  • Czas ładowania Ok. 3h
  • Czas pracy w trybie czuwania 30 dni
  • Port ładowania USB-C
  • Ilość programowalnych przycisków 4
  • Touchpad Tak
  • Wibracje Tak
  • Wbudowany głośnik Tak
  • Wejście audio jack 3.5mm Tak