IR-6400D564L32/64GDC
Wysyłka z magazynu: ⁨A1⁩
Przewidywana wysyłka: Thu, May 14 - Mon, May 18
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
Dostępność:
duża ilość
Producent:
GOODRAM
Kod produktu:
IR-6400D564L32/64GDC / 5908267964958
Specyfikacja
Amd extended profiles for overclocking (expo):Tak
Budowa pamięci:Złocone styki
Częstotliwość szyny pamięci (mhz):6400
Głębokość opakowania:165 mm
Głębokość produktu:31 mm
Gwarancja:Dożywotnia
Ilość modułów w zestawie:2
Intel® extreme memory profile (xmp):Tak
Intel® extreme memory profile (xmp) wersja:3.0
Korekcja ecc:Nie
Linia:nie
Napięcie pamięci:1.35 V
Obsługa ecc:tak
Obsługa kanałów pamięci:Dwukanałowy
On-die ecc:Tak
Opóźnienie cas:32
Opóźnienie cas latency:32 CL
Pamięć ram:64 GB
Podświetlenie:Nie
Pojemność pamięci:64 GB
Pojemność pojedynczej kości:32 GB
Pozostałe parametry:Znak bezpieczeństwa CE
Prędkość zegara pamięci:6400 MHz
Profil spd:Tak
Przeznaczenie:PC/serwer
Rodzaj chłodzenia:Radiator
Rodzaj konfiguracji:Zestaw dwóch kosci
Rodzaj opakowania:Pudełko
Rodzaj pamięci:288-pin DIMM
Szerokość opakowania:205 mm
Szerokość produktu:133 mm
Typ pamięci buforowej:Unregistered (unbuffered)
Typ pamięci ram:DDR5
Układ pamięci (moduły x rozmiar):2 x 32 GB
Ustawienie trybu:2048M x 8
Wersja amd extended profiles for overclocking (expo):1.0
Wyposażenie:Dokumentacja
Wysokość opakowania:54 mm
Wysokość produktu:4 mm
Zamontowane chłodzenie:nie
Złącze:DIMM
DDR5 IRDM
Moduły IRDM DDR5 - stworzone, by poczuć różnicęPożegnaj ograniczenia i wprowadź swój komputer na nowy poziom rozgrywki, dzięki modułom pamięci IRDM DDR5! Najnowsza technologia gwarantuje jeszcze większą wydajność, prędkość i pojemność. Wszystko to pozwoli Ci wycisnąć maksimum osiągów z najnowszych platform kompatybilnych ze standardem DDR5!Pracuj i graj jak zawodowiecMaksymalnie przyśpiesz akcję dzięki ogromnej prędkości niskoprofilowych modułów IRDM DDR5. Otrzymasz niezrównaną płynność działania nawet podczas korzystania z wielu aplikacji jednocześnie, a tym samym podniesiesz efektywność swojej pracy. Przed Tobą długie, wymagające sesje gamingowe? Tutaj nie ma miejsca na kompromisy. Moduły o taktowaniu nawet do 6800 MHz błyskawicznie reagują na sygnały systemu, zapewniając płynną rozgrywkę i pracę.Przekraczaj granice wydajnościNowy standard pamięci to ogromny przeskok technologiczny. Wiąże się z kolosalną różnicą wydajności. Moduły DDR5 zapewniają aż 50% wzrostu przepustowości w porównaniu z generacją czwartą, a także większą pojemność uzyskaną dzięki podwojeniu liczby banków. Oznacza to imponującą wydajność w najnowszych grach oraz obsłudze danych w programach, czy wymagających aplikacjach, np. do renderowania lub animacji.Udoskonalone zarządzanie zasilaniemStabilność przy ekstremalnym taktowaniu zapewniona jest dzięki technologii PMIC, czyli wbudowanemu układowi scalonemu zarządzającemu zasilaniem. Moduły IRDM DDR5 oferują ogromną prędkość i efektywność działania, zachowując jednocześnie stabilność i jeszcze niższy pobór mocy. Pamięci DDR5 zużywają nawet do 30% mniej energii niż wcześniejsze generacje.Proste przetaktowywanieModuły pamięci IRDM DDR5 są wyposażone w SPD HUB, czyli układ ze wbudowanym czujnikiem temperatury. Umożliwia to przesyłanie istotnych informacji za pośrednictwem magistrali I3C, aby skonfigurować ustawienia, takie jak prędkość i opóźnienia. W przypadku modułów OC umożliwia ładowanie profilu XMP. Obsługa profilu Intel XMP 3.0 oraz AMD EXPO ułatwia przetaktowywanie bez konieczności skomplikowanej konfiguracji w BIOSie.Technologia niezawodnościWbudowana technologia On-die ECC (kod korekcji błędów) eliminuje praktycznie wszystkie błędy bitowe w module pamięci DRAM. Pozwala to osiągnąć niemal całkowitą niezawodność. Wszystko po to, abyś bez obaw osiągał więcej - wspólnie ze swoim sprzętem.