G.SKILL TRIDENT Z5 RGB DDR5 2X32GB 6000MHZ CL36-36 XMP3 BLACK F5-6000J3636F32GX2-TZ5RK
Wysyłka z magazynu: ⁨A3⁩
Przewidywana wysyłka: Mon, May 18 - Tue, May 19
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
Dostępność:
na wyczerpaniu
Producent:
G.SKILL
Kod produktu:
F5-6000J3636F32GX2-TZ5RK / 4713294233547
Specyfikacja
Intel® extreme memory profile (xmp):Tak
Intel® extreme memory profile (xmp) wersja:3.0
Kolor podświetlenia:Czerwony/zielony/niebieski
Korekcja ecc:Nie
Napięcie pamięci:1.35 V
Obsługa kanałów pamięci:Dwukanałowy
Opóźnienie cas:36
Pamięć ram:64 GB
Podświetlenie:Tak
Prędkość zegara pamięci:6000 MHz
Profil spd:Tak
Przeznaczenie:PC/serwer
Rodzaj chłodzenia:Radiator
Typ pamięci buforowej:Unregistered (unbuffered)
Typ pamięci ram:DDR5
Układ pamięci (moduły x rozmiar):2 x 32 GB
Pamięć PC DDR5 64GB (2x32GB) Trident Z5 RGB 6000MHz CL36-36 XMP3