G.SKILL TRIDENT NEO AMD RGB DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30-36 EXPO WHITE F5-6000J3036G32GX2-TZ5NRW
Wysyłka z magazynu: ⁨H6⁩
Przewidywana wysyłka: Mon, May 18 - Tue, May 19
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
Dostępność:
średnia ilość
Producent:
G.SKILL
Kod produktu:
F5-6000J3036G32GX2-TZ5NRW / 4713294234490
Specyfikacja
Amd extended profiles for overclocking (expo):Tak
Budowa pamięci:Aluminiowy radiator
Częstotliwość szyny pamięci (mhz):6000
Gwarancja:Wieczysta ograniczona
Ilość modułów w zestawie:2
Intel® extreme memory profile (xmp):Tak
Intel® extreme memory profile (xmp) wersja:3.0
Kolor podświetlenia:Różne
Korekcja ecc:Nie
Linia:Trident Z5 Neo RGB
Napięcie (v):1.4
Napięcie pamięci:1.1 V, 1.4 V
Obsługa kanałów pamięci:Dwukanałowy
Opóźnienie cas:36
Opóźnienie cas latency:30
Pamięć ram:64 GB
Podświetlenie:Tak
Pojemność pamięci:64 GB
Pojemność pojedynczej kości:32 GB
Pozostałe parametry:AMD EXPO
Prędkość zegara pamięci:6000 MHz