G.SKILL TRIDENT NEO AMD RGB DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 EXPO WHITE F5-6000J3036F16GX2-TZ5NRW
Wysyłka z magazynu: ⁨A1⁩
Przewidywana wysyłka: Thu, May 14 - Mon, May 18
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
Dostępność:
średnia ilość
Producent:
G.SKILL
Kod produktu:
F5-6000J3036F16GX2-TZ5NRW / 4713294234476
Specyfikacja
Amd extended profiles for overclocking (expo):Tak
Budowa pamięci:Aluminiowo-miedziany radiator
Częstotliwość szyny pamięci (mhz):6000
Gwarancja:Wieczysta ograniczona
Ilość modułów w zestawie:2
Intel® extreme memory profile (xmp):Tak
Intel® extreme memory profile (xmp) wersja:3.0
Kolor podświetlenia:Różne
Korekcja ecc:Nie
Linia:Trident Z5 Neo RGB
Napięcie (v):1.35
Napięcie pamięci:1.35 V, 1.1 V
Obsługa kanałów pamięci:Dwukanałowy
Opóźnienie cas:30
Opóźnienie cas latency:30
Pamięć ram:32 GB
Podświetlenie:Tak
Pojemność pamięci:32 GB
Pojemność pojedynczej kości:16 GB
Pozostałe parametry:Podświetlenie ARGB
Prędkość zegara pamięci:6000 MHz
Przeznaczenie:PC
Rodzaj chłodzenia:Radiator
Rodzaj konfiguracji:Zestaw
Rodzaj pamięci:DDR5
Typ pamięci buforowej:Unregistered (unbuffered)
Typ pamięci ram:DDR5
Układ pamięci (moduły x rozmiar):2 x 16 GB
Wyposażenie:Dokumentacja
Zamontowane chłodzenie:Radiator
Złącze:UDIMM
Pamięć PC - DDR5 32GB (2x16GB) Trident Neo AMD RGB 6000MHz CL30 EXPO