G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR5 32GB 4800MHZ CL40-39 1,1V F5-4800S4039A32GX1-RS
Wysyłka z magazynu: ⁨A1⁩
Przewidywana wysyłka: Thu, May 14 - Mon, May 18
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
Dostępność:
duża ilość
Producent:
G.SKILL
Kod produktu:
F5-4800S4039A32GX1-RS / 4713294232557
Specyfikacja
Częstotliwość szyny pamięci (mhz):4800
Gwarancja:Wieczysta ograniczona
Ilość modułów w zestawie:1
Kod zharmonizowanego systemu (hs):84733020
Korekcja ecc:Nie
Linia:Ripjaws
Napięcie (v):1.1
Napięcie pamięci:1.1
Obsługa kanałów pamięci:Dwukanałowy
Opóźnienie cas:40
Opóźnienie cas latency:40 CL
Pamięć ram:Pamięć RAM
Pojemność pamięci:32 GB
Pojemność pojedynczej kości:32 GB
Prędkość zegara pamięci:4800 MHz