EK Water Blocks 3831109839225 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Radiator
163,94 €
Wysyłka z magazynu: A3
Przewidywana wysyłka: Tue, Apr 7 - Fri, Apr 10
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- duża ilość
- Producent:
- EK Water Blocks
- Kod produktu:
- 1852407 / 3831109839225
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Głębokość produktu: | 420 mm |
|---|---|
| Gwint: | 1/4" |
| Kolor produktu: | Biały |
| Maksymalne ciśnienie: | 1 bar |
| Materiały: | Stal nierdzewna, Mosiądz, Miedź |
| Model: | Radiator |
| Szerokość produktu: | 130 mm |
| Waga produktu: | 1,64 kg |
| Wysokość produktu: | 44 mm |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.