Dzbanek Aquaphor Jasper 2,8l+2 wkł B100-25 Mg lazurowy
Specyfikacja
| Dzbanek: | Tak |
|---|---|
| Ergonomiczny uchwyt: | Tak |
| Filtr wody: | Tak |
| Głębokość produktu: | 117 mm |
| Kolekcja: | Jasper |
| Kolor produktu: | Półprzezroczysty, Biały, Zielony |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Liczba filtrów: | 2 szt. |
| Materiały: | Tworzywo sztuczne |
| Objętość: | 2,8 l |
| Odporny na przeciekanie: | Tak |
| Pojemność przefiltrowanej wody: | 200 l |
| Pokrywka z otworem: | Tak |
| Szerokość produktu: | 252 mm |
| Tworzywo wieka: | Plastik |
| Typ filtra: | B100-25 Mg |
| Typ produktu: | Dzbanek |
| Wolny od bisfenolu a: | Tak |
| Wymienny filtr: | Tak |
| Wysokość produktu: | 250 mm |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.