Dzbanek AQUAPHOR Dalia + wkład B100-5 2.5 litra; kolor biały
Specyfikacja
| Dzbanek: | Tak |
|---|---|
| Ergonomiczny uchwyt: | Tak |
| Filtr wody: | Tak |
| Głębokość produktu: | 97 mm |
| Kolekcja: | Dalia |
| Kolor produktu: | Półprzezroczysty, Biały, Biały |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Liczba filtrów: | 1 szt. |
| Materiały: | Tworzywo sztuczne |
| Nadaje się do drzwi lodówki: | Tak |
| Objętość: | 2,9 l |
| Odporny na przeciekanie: | Tak |
| Pojemność przefiltrowanej wody: | 300 l |
| Pokrywka z otworem: | Tak |
| Szerokość produktu: | 259 mm |
| Tworzywo wieka: | Plastik |
| Typ filtra: | B100-5 |
| Typ produktu: | Dzbanek |
| Wolny od bisfenolu a: | Tak |
| Wymienny filtr: | Tak |
| Wysokość produktu: | 264 mm |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.