Gwarancja:
ST4000NM000B
| Czujniki drgań obrotowych (rv): | Tak |
|---|---|
| Działanie 24/7: | Tak |
| Głębokość (mm): | 147 |
| Głębokość produktu: | 147 mm |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Interfejs: | Serial ATA III |
| Kod zharmonizowanego systemu (hs): | 84717050 |
| Linia: | nie |
| Model: | HDD |
| Mtbf (średni okres międzyawaryjny): | 2000000 h |
| Napięcie pracy: | 5 / 12 V |
| Pobór mocy: | 10,32 W |
| Pobór mocy (bezczynny): | 6,04 W |
| Pojemność dysku: | 4TB |
| Pojemność hdd: | 4 TB |
| Pozostałe parametry: | Znak bezpieczeństwa CE |
| Prędkość obrotowa (obr./min.): | 7200 |
| Przeznaczenie: | Komputer stacjonarny |
| Rodzaj interfejsu: | SATA III (6 Gb/s) |
| Rodzaj konfiguracji: | Automatyczna |
| Rozmiar bufora dysku pamięci: | 256 MB |
| Rozmiar dysku (cale): | 3.5 |
| Rozmiar hdd: | 3.5" |
| Średnie opóźnienie: | 4,16 ms |
| Szerokość (mm): | 101.85 |
| Szerokość produktu: | 101,8 mm |
| Szybkość hdd: | 7200 RPM |
| Szybkość transmisji interfejsu hdd: | 6 Gbit/s |
| Technologie: | HD Drive |
| Typ dysku: | Dysk HDD |
| Waga (g): | 716 |
| Waga produktu: | 650 g |
| Wibracje podczas przechowywania: | 5 G |
| Wstrząsy podczas pracy: | 70 G |
| Wstrząsy podczas przechowywania: | 300 G |
| Wyposażenie: | Dokumentacja |
| Wysokość (mm): | 26.11 |
| Wysokość produktu: | 26,1 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 5 - 60 °C |
ST4000NM000B
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.