Dysk SSD Western Digital Ultrastar SN655 WUS5EA138ESP7E1 3.84TB U.3 PCI SE 0TS2458 DWPD 1
Produkt jest niedostępny
Specyfikacja
| Głębokość (mm): | 100.4 |
|---|---|
| Głębokość produktu: | 100,4 mm |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Interfejs: | PCI Express 4.0 |
| Linia: | Ultrastar |
| Losowy odczyt (4kb): | 1000000 IOPS |
| Losowy zapis (4kb): | 112000 IOPS |
| Mtbf (średni okres międzyawaryjny): | 2500000 h |
| Nvme: | Tak |
| Nvme wersja: | 1.4b |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera: | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne windows: | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne linux: | Tak |
| Okres gwarancji: | 5 lat(a) |
| Pojemność dysku: | 3.84 TB |
| Pojemność pamięci ssd: | 3,84 TB |
| Prędkość odczytu z nośnika: | 6800 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika: | 2600 MB/s |
| Przeznaczenie: | Serwer/stacja robocza |
| Rodzaj: | Dysk SSD |
| Rodzaj interfejsu: | PCI Express 4.0 |
| Szerokość (mm): | 69.8 |
| Szerokość produktu: | 69,8 mm |
| Szyfrowanie sprzętu: | Szyfrowanie sprzętu |
| Typ dysku ssd: | U.3 |
| Typ pamięci: | TLC 3D NAND |
| Uber: | < 1 per 10^17 bits read |
| Waga (g): | 147.3 |
| Waga produktu: | 147,3 g |
| Wysokość (mm): | 15 |
| Wysokość produktu: | 15 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 85 °C |
| Żywotność dysku (godz): | 2500000 |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.