Dysk SSD Silicon Power S55 480GB 2,5" SATA III 560/530 MB/s SP480GBSS3S55S25
Wysyłka z magazynu: ⁨A3⁩
Przewidywana wysyłka: Mon, May 18 - Tue, May 19
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
Dostępność:
na wyczerpaniu
Producent:
Silicon Power
Kod produktu:
SP480GBSS3S55S25 / 4712702629408
Specyfikacja
Cechy zabezpieczeń:Odporny na wstrząsy, Wytrzymały na wibracje
Cechy zabiezpieczeń:Wytrzymały na wibracje, Odporny na wstrząsy
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju):RoHS
Głębokość (mm):69.85
Głębokość produktu:69,8 mm
Gwarancja:3 lata
Interfejs:Serial ATA III
Kod zharmonizowanego systemu (hs):84717070
Kolejkowaniem zadań (ncq):Tak
Kolor produktu:Czarny
Korekcja ecc:Tak
Linia:Slim S55
Magazyn:Globalny
Mtbf (średni okres międzyawaryjny):1500000 h
Napięcie pracy:5 V
Obsługa s.m.a.r.t.:Tak
Pojemność dysku:480 GB
Pojemność pamięci ssd:480 GB
Pozostałe parametry:NCQ - Native Command Queuing
Przeznaczenie:PC/Laptop
Rodzaj:Dysk SSD
Rodzaj interfejsu:SATA III (6 Gb/s)
Rodzaj opakowania:BOX
Rodzaj pamięci:NAND Flash
Rozmiar dysku (cale):2.5
Sekwencyjna prędkość odczytu (atto):560 MB/s
Sekwencyjna prędkość odczytu (cdm):500 MB/s
Sekwencyjna prędkość zapisu (cdm):450 MB/s
Sekwencyjna szybkość zapisu (atto):530 MB/s
Szerokość (mm):100
Szerokość produktu:100 mm
Szybkość odczytu (mb/s):560
Szybkość przesyłania danych:6 Gbit/s
Szybkość zapisu (mb/s):530
Technologie:SSD, S.M.A.R.T., TRIM
Typ błysku nand:TLC (Triple Level Cell)
Typ dysku ssd:2.5"
Typ pamięci:TLC
Usługa raid:Tak
Wibracje podczas pracy:20 G
Wsparcie trim:Tak
Wstrząsy podczas pracy:1500 G
Wyposażenie:Dokumentacja
Wysokość (mm):7
Wysokość produktu:7 mm
Zgodność z rohs:Tak
Żywotność dysku (godz):1500000
Gwarancja: 36 msc.Model:
S55
Pozostałe parametry:
- Ultra slim design (7 mm)- Kompatybilność wsteczna z SATA II 3Gbps- TRIM Command- Garbage Collection Technology- NCQ/RAID Ready- SMART Monitoring- Wstrząso i wibracyjno-odporny