Dysk SSD Samsung PM893 1.92TB SATA 2.5" MZ7L31T9HBLT-00A07 DWPD 1
5404,52 zł
Wysyłka z magazynu: A3
Przewidywana wysyłka: Mon, May 18 - Tue, May 19
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- duża ilość
- Producent:
- Samsung SemiConductor
- Kod produktu:
- MZ7L31T9HBLT-00A07 /
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Dwpd: | 1 |
|---|---|
| Głębokość produktu: | 6,8 mm |
| Interfejs: | SATA |
| Kod zharmonizowanego systemu (hs): | 84717070 |
| Losowy odczyt (4kb): | 98000 IOPS |
| Losowy zapis (4kb): | 30000 IOPS |
| Mtbf (średni okres międzyawaryjny): | 2000000 h |
| Napięcie pracy: | 5 V |
| Nvme: | Nie |
| Obsługa s.m.a.r.t.: | Tak |
| Ochrona danych end-to-end data protection: | Tak |
| Pobór mocy (max): | 1,5 W |
| Pobór mocy (odczyt): | 2,1 W |
| Pobór mocy (zapis): | 3,2 W |
| Pojemność pamięci ssd: | 1,92 TB |
| Prędkość odczytu z nośnika: | 550 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika: | 520 MB/s |
| Przeznaczenie: | Serwer/stacja robocza |
| Rodzaj kontrolera: | Samsung Metis |
| Rodzaj opakowania: | OEM |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (as ssd): | 550 MB/s |
| Sekwencyjna prędkość zapisu (as ssd): | 520 MB/s |
| Seria produktów: | PM893 |
| Szerokość produktu: | 100 mm |
| Szybkość przesyłania danych: | 6 Gbit/s |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | 256-bit AES |
| Szyfrowanie sprzętu: | Tak |
| Typ dysku ssd: | 2.5" |
| Typ pamięci: | V-NAND TLC |
| Waga produktu: | 70 g |
| Wsparcie trim: | Tak |
| Wysokość produktu: | 69,8 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 70 °C |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.