Dysk SSD Samsung PM883 960GB SATA 2.5" MZ7LH960HAJR-00005 DWPD 1.3
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Samsung SemiConductor
- Kod produktu:
- MZ7LH960HAJR-00005 / 8592978150037
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 95% |
|---|---|
| Dwpd: | 1.3 |
| Interfejs: | SATA |
| Kod zharmonizowanego systemu (hs): | 84717070 |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Nvme: | Nie |
| Pojemność pamięci ssd: | 960 GB |
| Prędkość odczytu z nośnika: | 550 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika: | 520 MB/s |
| Przeznaczenie: | Serwer/stacja robocza |
| Rodzaj opakowania: | OEM |
| Seria produktów: | PM883 |
| Szybkość przesyłania danych: | 6 Gbit/s |
| Typ dysku ssd: | 2.5" |
| Wstrząsy podczas pracy: | 1500 G |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 85 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 5 - 95% |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.