Dysk SSD Micron 5300 MAX 960GB SATA 2.5" MTFDDAK960TDT-1AW1ZABYY DWPD 5
Specyfikacja
| Dwpd: | 5 |
|---|---|
| Głębokość (mm): | 7 |
| Głębokość produktu: | 100,5 mm |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Interfejs: | SATA |
| Kod zharmonizowanego systemu (hs): | 84717070 |
| Losowy odczyt (4kb): | 95 IOPS |
| Losowy zapis (4kb): | 75 IOPS |
| Mtbf (średni okres międzyawaryjny): | 3000000 h |
| Nvme: | Nie |
| Pojemność dysku: | 960 GB |
| Pojemność pamięci ssd: | 960 GB |
| Prędkość odczytu z nośnika: | 540 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika: | 520 MB/s |
| Przeznaczenie: | Serwer/stacja robocza |
| Rodzaj: | Dysk SSD |
| Rodzaj interfejsu: | SATA III (6 Gb/s) |
| Rozmiar dysku (cale): | 2.5 |
| Seria produktów: | 5300 MAX |
| Szerokość (mm): | 100.5 |
| Szerokość produktu: | 69,8 mm |
| Szybkość przesyłania danych: | 6 Gbit/s |
| Typ dysku ssd: | 2.5" |
| Typ pamięci: | 3D TLC |
| Waga (g): | 70 |
| Waga produktu: | 70 g |
| Wysokość (mm): | 69.8 |
| Wysokość produktu: | 7 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 70 °C |
| Żywotność dysku (godz): | 3000000 |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.