Dysk SSD DAHUA SSD-C800AS1TB 1TB
- Model: SSD-C800AS1TB
- Typ dysku: SSD
- Prędkość interfejsu dysku: 6 Gb/s
- Prędkość odczytu: 550 Mb/s
- Prędkość zapisu: 500 Mb/s
- Średni czas między uszkodzeniami (MTBF): 1500000 h
| Format szerokości: | 2.5 " |
|---|---|
| Głębokość opakowania: | 140,5 mm |
| Głębokość produktu: | 100,2 mm |
| Gwarancja: | 5 lat (gwarancja ograniczona parametrem TBW) |
| Interfejs: | SATA III |
| Kolejkowaniem zadań (ncq): | Tak |
| Mtbf (średni czas pomiędzy awariami): | 1 500 000 h |
| Mtbf (średni okres międzyawaryjny): | 1500000 h |
| Nvme: | Nie |
| Obsługa s.m.a.r.t.: | Tak |
| Odporność na wibracje: | 0,5 G |
| Pobór mocy (bezczynny): | 0,84 W |
| Pobór mocy (max): | 1,96 W |
| Pojemność: | 1 TB |
| Pojemność pamięci ssd: | 1 TB |
| Prędkość odczytu: | 500 MB/s |
| Prędkość zapisu: | 470 MB/s |
| Producent / marka: | DAHUA |
| Przeznaczenie: | PC |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (atto): | 550 MB/s |
| Sekwencyjna szybkość zapisu (atto): | 500 MB/s |
| Szerokość opakowania: | 105,5 mm |
| Szerokość produktu: | 69,9 mm |
| Szybkość przesyłania danych: | 6 Gbit/s |
| Szyfrowanie sprzętu: | Nie |
| Tbw (całkowita liczba zapisanych bajtów): | ≤ 400 TB |
| Technologia: | Pamięć 3D NAND Flash S.M.A.R.T NCQ TRIM Garbage Collection |
| Typ dysku ssd: | 2.5" |
| Typ pamięci: | 3D NAND |
| Waga: | 0.04 kg |
| Waga produktu: | 40 g |
| Wsparcie trim: | Tak |
| Współczynnik tbw: | 400 |
| Wymiary: | 100 x 70 x 7 mm |
| Wysokość opakowania: | 15,5 mm |
| Wysokość produktu: | 7 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 85 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 5 - 95% |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.