DYMO LabelWr 450 Twin Turbo, Black LabelWriter 450 Twin Turbo, Direct thermal, 600 x 300 DPI, 71 lpm, Black,Silver, Windows XP/Vista/7 Mac OS
DYMO LabelWriter ™ 450 TwinTurbo
1432,62 zł
Wysyłka z magazynu: E12
Przewidywana wysyłka: Tue, Apr 7 - Fri, Apr 10
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- na wyczerpaniu
- Producent:
- Dymo
- Kod produktu:
- S0838870 / 3501170838877
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Głębokość produktu: | 187 mm |
|---|---|
| Ilość: | 3 szt. |
| Ilość sztuk: | 1 |
| Kod celny: | 8443321000 |
| Kod produktu: | S0838870 |
| Kolor produktu: | Srebrny, Czarny |
| Kraj pochodzenia: | JP |
| Liczba lini druku (maksymalna): | 2 |
| Maksymalna rozdzielczość: | 600 x 300 DPI |
| Masa netto pudełku: | 8,001 kg |
| Opis: | DYMO LabelWr 450 Twin Turbo, Black LabelWriter 450 Twin Turbo, Direct thermal, 600 x 300 DPI, 71 lpm, Black,Silver, Windows XP/Vista/7 Mac OS |
| Podłączony pc: | Tak |
| Prędkość druku: | 71 lpm |
| Szerokość produktu: | 217 mm |
| Technologia druku: | bezpośrednio termiczny |
| Waga brutto (kartonik): | 8,350 kg |
| Waga produktu: | 2,67 kg |
| Wielkość opakowania: | 10,0240 l |
| Wysokość produktu: | 134 mm |
| Zgodny z mac: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.