- CechyOdłączany przewód: TakHot-swap: TakIlość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1Obsługa funkcji Plug & Play: TakUchwyt na urządzenia mobilne: NieStacja dokująca telefonu: NieChowany uchwyt na smartfon: Nie
- KonstrukcjaKolor produktu: CzarnyTyp podświetlacza: RGB LEDRegulowana wysokość klawiatury: TakPodstawka na nadgarstek: NiePodświetlenie: TakKolor powierzchni: MonochromatycznyStyl klawiatury: ProstyMateriały: Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Poliester termoplastyczny (PBT)Kolor podświetlenia: WielobarwnyKlawiatura wyspowa: NieElastyczna klawiatura: NieErgonomiczna konstrukcja: Tak
- MocRodzaj zasilania: USB
- Waga i rozmiaryWymiary klawiatury (SxGxW): 330 x 155 x 45 mmWaga klawiatury: 802 g
- Zawartość opakowaniaLiczba dołączonych produktów: 1 szt.
- MyszkaDołączona myszka: Nie
- KlawiaturaKumulacja: N-Key RolloverRodzaj przełącznika: Cherry MX RGB RedCzęstotliwość Polling rate: 1000 HzInterfejs urządzenia: USBZastosowanie: GamingWbudowany wyłącznik: TakSposób łączności: PrzewodowyKlawiatura numeryczna: NieCzujnik zbliżeniowy: NieJęzyk klawiatury: NiemieckiTyp klawiatury: MechanicznaSiła uruchamiania: 55 gCzujnik oświetlenia otoczenia: NieRozmiar klawiatury: 75%Profil klawiatury: WysokoprofilowyUrządzenie wskazujące: NieKlawisze multimedialne: TakIlość klawiszy: 83Układ fizyczny: ISONakładki na klucze: Podwójny strzałMateriał klawiszy: Politereftalan butylenu (PBT)
- Ostrzeżenie bezpieczeństwaOstrzeżeniaPostępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego.Nie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem.Trzymaj z dala od wody i innych płynów.
Ducky Tinker 75 klawiatura Gaming USB Niemiecki Czarny
574,81 zł
Wysyłka z magazynu: A3
Przewidywana wysyłka: Tue, Apr 7 - Fri, Apr 10
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- duża ilość
- Producent:
- Ducky
- Kod produktu:
- GATA-2530 / 4711394392683
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Chowany uchwyt na smartfon: | Nie |
|---|---|
| Częstotliwość polling rate: | 1000 Hz |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Nie |
| Czujnik zbliżeniowy: | Nie |
| Dołączona myszka: | Nie |
| Domyślny: | N/A |
| Elastyczna klawiatura: | Nie |
| Ergonomiczna konstrukcja: | Tak |
| Hot-swap: | Tak |
| Ilość klawiszy: | 83 |
| Ilość portów usb 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) typu-c: | 1 |
| Interfejs urządzenia: | USB |
| Język klawiatury: | Niemiecki |
| Kategoria: | Akcesoria, Komputery i akcesoria |
| Klawiatura numeryczna: | Nie |
| Klawiatura wyspowa: | Nie |
| Klawisze multimedialne: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor podświetlenia: | Wielobarwny |
| Kolor powierzchni: | Monochromatyczny |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kumulacja: | N-Key Rollover |
| Liczba dołączonych produktów: | 1 szt. |
| Materiał klawiszy: | Politereftalan butylenu (PBT) |
| Materiały: | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Poliester termoplastyczny (PBT) |
| Nakładki na klucze: | Podwójny strzał |
| Obsługa funkcji plug & play: | Tak |
| Odłączany przewód: | Tak |
| Podstawka na nadgarstek: | Nie |
| Podświetlenie: | Tak |
| Profil klawiatury: | Wysokoprofilowy |
| Regulowana wysokość klawiatury: | Tak |
| Rodzaj przełącznika: | Cherry MX RGB Red |
| Rodzaj zasilania: | USB |
| Rozmiar klawiatury: | 75% |
| Siła uruchamiania: | 55 g |
| Sposób łączności: | Przewodowy |
| Stacja dokująca telefonu: | Nie |
| Styl klawiatury: | Prosty |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Typ podświetlacza: | RGB LED |
| Typ produktu: | Klawiatury |
| Uchwyt na urządzenia mobilne: | Nie |
| Układ fizyczny: | ISO |
| Urządzenie wskazujące: | Nie |
| Waga klawiatury: | 802 g |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Wymiary klawiatury (sxgxw): | 330 x 155 x 45 mm |
| Zastosowanie: | Gaming |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.