- CechyOdłączany przewód: TakLiczba portów USB 2.0: 1Obsługiwany typ USB: USB Type-CHot-swap: Tak
- KonstrukcjaPodświetlenie: TakRegulowane podświetlenie: TakKolor podświetlenia: RóżneTyp podświetlacza: RGB LEDRegulowana wysokość klawiatury: TakKolor powierzchni: MonochromatycznyKolor produktu: Czarny
- MocRodzaj zasilania: USB
- Waga i rozmiaryWaga klawiatury: 590 gWymiary klawiatury (SxGxW): 320 x 125 x 40 mm
- Wymagania systemoweObsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak
- MyszkaDołączona myszka: Nie
- KlawiaturaRozmiar klawiatury: 65%Język klawiatury: US EnglishZastosowanie: GamingUrządzenie wskazujące: NieCzęstotliwość Polling rate: 1000 HzUkład klawiatury: QWERTYTyp klawiatury: MechanicznaInterfejs urządzenia: USBKumulacja: N-Key RolloverKlawisze Windows: TakRodzaj przełącznika: Cherry MX BlueKraj pochodzenia: TajwanNakładki na klucze: Podwójny strzałSposób łączności: PrzewodowyKlawiatura numeryczna: NieMateriał klawiszy: Politereftalan butylenu (PBT)Układ fizyczny: ANSI
- Ostrzeżenie bezpieczeństwaOstrzeżeniaNie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem.Trzymaj z dala od wody i innych płynów.Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego.
Ducky Tinker 65 klawiatura Gaming USB QWERTY US English Czarny
527,76 zł
Wysyłka z magazynu: A3
Przewidywana wysyłka: Tue, Apr 7 - Fri, Apr 10
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- duża ilość
- Producent:
- Ducky
- Kod produktu:
- 100353880 / 4711394391662
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Częstotliwość polling rate: | 1000 Hz |
|---|---|
| Dołączona myszka: | Nie |
| Domyślny: | N/A |
| Hot-swap: | Tak |
| Interfejs urządzenia: | USB |
| Język klawiatury: | US English |
| Kategoria: | Akcesoria, Komputery i akcesoria |
| Klawiatura numeryczna: | Nie |
| Klawisze windows: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor podświetlenia: | Różne |
| Kolor powierzchni: | Monochromatyczny |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kraj pochodzenia: | Tajwan |
| Kumulacja: | N-Key Rollover |
| Liczba portów usb 2.0: | 1 |
| Materiał klawiszy: | Politereftalan butylenu (PBT) |
| Nakładki na klucze: | Podwójny strzał |
| Obsługiwane systemy operacyjne windows: | Tak |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Odłączany przewód: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Regulowana wysokość klawiatury: | Tak |
| Regulowane podświetlenie: | Tak |
| Rodzaj przełącznika: | Cherry MX Blue |
| Rodzaj zasilania: | USB |
| Rozmiar klawiatury: | 65% |
| Sposób łączności: | Przewodowy |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Typ podświetlacza: | RGB LED |
| Typ produktu: | Klawiatury |
| Układ fizyczny: | ANSI |
| Układ klawiatury: | QWERTY |
| Urządzenie wskazujące: | Nie |
| Waga klawiatury: | 590 g |
| Wymiary klawiatury (sxgxw): | 320 x 125 x 40 mm |
| Zastosowanie: | Gaming |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.