- CechyObsługiwany typ USB: USB Type-CObsługa funkcji Plug & Play: TakOdłączany przewód: Tak
- KonstrukcjaDiody LED: TakKolor produktu: CzarnyKolor powierzchni: MonochromatycznyPodświetlenie: Nie
- MocRodzaj zasilania: USB
- Waga i rozmiaryWaga klawiatury: 1,3 kgWymiary klawiatury (SxGxW): 440 x 140 x 41 mm
- MyszkaDołączona myszka: Nie
- KlawiaturaUkład klawiatury: QWERTZCzęstotliwość Polling rate: 1000 HzKlawisze Windows: TakNakładki na klucze: Podwójny strzałKraj pochodzenia: TajwanSposób łączności: PrzewodowyKlawiatura numeryczna: TakInterfejs urządzenia: USBIlość klawiszy: 108Profil klawiatury: WysokoprofilowyMateriał klawiszy: Politereftalan butylenu (PBT)Urządzenie wskazujące: NieJęzyk klawiatury: NiemieckiUkład fizyczny: ISORodzaj przełącznika: Cherry MX Speed SilverKumulacja: N-Key RolloverZastosowanie: UniwersalneRozmiar klawiatury: Pełnowymiarowy (100%)Typ klawiatury: Mechaniczna
- Ostrzeżenie bezpieczeństwaOstrzeżeniaTrzymaj z dala od wody i innych płynów.Nie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem.Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego.
Ducky Origin Phantom Black klawiatura Uniwersalne USB QWERTZ Niemiecki Czarny
480,60 zł
Wysyłka z magazynu: A3
Przewidywana wysyłka: Tue, Apr 7 - Fri, Apr 10
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- duża ilość
- Producent:
- Ducky
- Kod produktu:
- GATA-2548 / 4711394392843
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Częstotliwość polling rate: | 1000 Hz |
|---|---|
| Diody led: | Tak |
| Dołączona myszka: | Nie |
| Domyślny: | N/A |
| Ilość klawiszy: | 108 |
| Interfejs urządzenia: | USB |
| Język klawiatury: | Niemiecki |
| Kategoria: | Akcesoria, Komputery i akcesoria |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Klawisze windows: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor powierzchni: | Monochromatyczny |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kraj pochodzenia: | Tajwan |
| Kumulacja: | N-Key Rollover |
| Materiał klawiszy: | Politereftalan butylenu (PBT) |
| Nakładki na klucze: | Podwójny strzał |
| Obsługa funkcji plug & play: | Tak |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Odłączany przewód: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Profil klawiatury: | Wysokoprofilowy |
| Rodzaj przełącznika: | Cherry MX Speed Silver |
| Rodzaj zasilania: | USB |
| Rozmiar klawiatury: | Pełnowymiarowy (100%) |
| Sposób łączności: | Przewodowy |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Typ produktu: | Klawiatury |
| Układ fizyczny: | ISO |
| Układ klawiatury: | QWERTZ |
| Urządzenie wskazujące: | Nie |
| Waga klawiatury: | 1,3 kg |
| Wymiary klawiatury (sxgxw): | 440 x 140 x 41 mm |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.