- CechyObsługa funkcji Plug & Play: TakChowany uchwyt na smartfon: NieOdłączany przewód: TakUchwyt na urządzenia mobilne: NieStacja dokująca telefonu: Nie
- KonstrukcjaKolor powierzchni: MonochromatycznyMateriały: Politereftalan butylenu (PBT)Podstawka na nadgarstek: NieErgonomiczna konstrukcja: TakTyp podświetlacza: RGB LEDStyl klawiatury: ProstyRegulowana wysokość klawiatury: TakKolor podświetlenia: WielobarwnyPodświetlenie: TakKlawiatura wyspowa: NieElastyczna klawiatura: NieKolor produktu: Szary
- MocRodzaj zasilania: USB
- Waga i rozmiaryWymiary klawiatury (SxGxW): 370 x 140 x 40 mmWaga klawiatury: 908 g
- Zawartość opakowaniaLiczba dołączonych produktów: 1 szt.
- MyszkaDołączona myszka: Nie
- KlawiaturaWbudowany wyłącznik: TakInterfejs urządzenia: USBSposób łączności: PrzewodowyJęzyk klawiatury: NiemieckiZastosowanie: GamingKlawisze multimedialne: TakUrządzenie wskazujące: NieKlawiatura numeryczna: NieRodzaj przełącznika: Cherry MX ERGO ClearProfil klawiatury: WysokoprofilowyIlość klawiszy: 86Rozmiar klawiatury: 80%Typ klawiatury: MechanicznaKumulacja: N-Key RolloverCzęstotliwość Polling rate: 1000 HzMateriał klawiszy: Politereftalan butylenu (PBT)Nakładki na klucze: Podwójny strzałSiła uruchamiania: 55 g
- Ostrzeżenie bezpieczeństwaOstrzeżeniaTrzymaj z dala od wody i innych płynów.Nie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem.Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego.
Ducky One 3 TKL Mist Grey klawiatura Gaming USB Niemiecki Szary
808,00 zł
Wysyłka z magazynu: A3
Przewidywana wysyłka: Tue, Apr 7 - Fri, Apr 10
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- duża ilość
- Producent:
- Dickie
- Kod produktu:
- 100352902 / 4711394382059
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Chowany uchwyt na smartfon: | Nie |
|---|---|
| Częstotliwość polling rate: | 1000 Hz |
| Dołączona myszka: | Nie |
| Domyślny: | N/A |
| Elastyczna klawiatura: | Nie |
| Ergonomiczna konstrukcja: | Tak |
| Ilość klawiszy: | 86 |
| Interfejs urządzenia: | USB |
| Język klawiatury: | Niemiecki |
| Kategoria: | Akcesoria, Komputery i akcesoria |
| Klawiatura numeryczna: | Nie |
| Klawiatura wyspowa: | Nie |
| Klawisze multimedialne: | Tak |
| Kolor: | Szary/Srebrny |
| Kolor podświetlenia: | Wielobarwny |
| Kolor powierzchni: | Monochromatyczny |
| Kolor produktu: | Szary |
| Kumulacja: | N-Key Rollover |
| Liczba dołączonych produktów: | 1 szt. |
| Materiał klawiszy: | Politereftalan butylenu (PBT) |
| Materiały: | Politereftalan butylenu (PBT) |
| Nakładki na klucze: | Podwójny strzał |
| Obsługa funkcji plug & play: | Tak |
| Odłączany przewód: | Tak |
| Podstawka na nadgarstek: | Nie |
| Podświetlenie: | Tak |
| Profil klawiatury: | Wysokoprofilowy |
| Regulowana wysokość klawiatury: | Tak |
| Rodzaj przełącznika: | Cherry MX ERGO Clear |
| Rodzaj zasilania: | USB |
| Rozmiar klawiatury: | 80% |
| Siła uruchamiania: | 55 g |
| Sposób łączności: | Przewodowy |
| Stacja dokująca telefonu: | Nie |
| Styl klawiatury: | Prosty |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Typ podświetlacza: | RGB LED |
| Typ produktu: | Klawiatury |
| Uchwyt na urządzenia mobilne: | Nie |
| Urządzenie wskazujące: | Nie |
| Waga klawiatury: | 908,6 kg |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Wymiary klawiatury (sxgxw): | 370 x 140 x 40 mm |
| Zastosowanie: | Gaming |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.