- CechyUchwyt na urządzenia mobilne: NieStacja dokująca telefonu: NieOdłączany przewód: TakChowany uchwyt na smartfon: NieObsługa funkcji Plug & Play: TakHot-swap: Tak
- KonstrukcjaKolor produktuRóżowyBiałyStyl klawiatury: ProstyMateriały: Politereftalan butylenu (PBT)Podświetlenie: NieErgonomiczna konstrukcja: TakElastyczna klawiatura: NiePodstawka na nadgarstek: NieRegulowana wysokość klawiatury: TakKolor powierzchni: MonochromatycznyKlawiatura wyspowa: Nie
- MocRodzaj zasilania: USB
- Waga i rozmiaryWymiary klawiatury (SxGxW): 450 x 140 x 40 mmWaga klawiatury: 1,12 kg
- Zawartość opakowaniaLiczba dołączonych produktów: 1 szt.
- MyszkaDołączona myszka: Nie
- KlawiaturaKumulacja: N-Key RolloverSiła uruchamiania: 55 gProfil klawiatury: WysokoprofilowyRozmiar klawiatury: 80%Wbudowany wyłącznik: TakInterfejs urządzenia: USBRodzaj przełącznika: Cherry MX ERGO ClearUrządzenie wskazujące: NieSposób łączności: PrzewodowyTyp klawiatury: MechanicznaIlość klawiszy: 87Klawiatura numeryczna: NieJęzyk klawiatury: US EnglishZastosowanie: GamingKlawisze multimedialne: TakNakładki na klucze: Podwójny strzałCzęstotliwość Polling rate: 1000 HzMateriał klawiszy: Politereftalan butylenu (PBT)
- Ostrzeżenie bezpieczeństwaOstrzeżeniaNie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem.Trzymaj z dala od wody i innych płynów.Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego.
Ducky One 3 TKL Gossamer Pink klawiatura Gaming USB US English Różowy, Biały
622,22 zł
Wysyłka z magazynu: A3
Przewidywana wysyłka: Tue, Apr 7 - Fri, Apr 10
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- duża ilość
- Producent:
- Ducky
- Kod produktu:
- 100352889 / 4711394380109
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Chowany uchwyt na smartfon: | Nie |
|---|---|
| Częstotliwość polling rate: | 1000 Hz |
| Dołączona myszka: | Nie |
| Domyślny: | N/A |
| Elastyczna klawiatura: | Nie |
| Ergonomiczna konstrukcja: | Tak |
| Hot-swap: | Tak |
| Ilość klawiszy: | 87 |
| Interfejs urządzenia: | USB |
| Język klawiatury: | US English |
| Kategoria: | Akcesoria, Komputery i akcesoria |
| Klawiatura numeryczna: | Nie |
| Klawiatura wyspowa: | Nie |
| Klawisze multimedialne: | Tak |
| Kolor: | Różowy |
| Kolor powierzchni: | Monochromatyczny |
| Kolor produktu: | Różowy, Biały |
| Kumulacja: | N-Key Rollover |
| Liczba dołączonych produktów: | 1 szt. |
| Materiał klawiszy: | Politereftalan butylenu (PBT) |
| Materiały: | Politereftalan butylenu (PBT) |
| Nakładki na klucze: | Podwójny strzał |
| Obsługa funkcji plug & play: | Tak |
| Odłączany przewód: | Tak |
| Podstawka na nadgarstek: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Profil klawiatury: | Wysokoprofilowy |
| Regulowana wysokość klawiatury: | Tak |
| Rodzaj przełącznika: | Cherry MX ERGO Clear |
| Rodzaj zasilania: | USB |
| Rozmiar klawiatury: | 80% |
| Siła uruchamiania: | 55 g |
| Sposób łączności: | Przewodowy |
| Stacja dokująca telefonu: | Nie |
| Styl klawiatury: | Prosty |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Typ produktu: | Klawiatury |
| Uchwyt na urządzenia mobilne: | Nie |
| Urządzenie wskazujące: | Nie |
| Waga klawiatury: | 1,12 kg |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Wymiary klawiatury (sxgxw): | 450 x 140 x 40 mm |
| Zastosowanie: | Gaming |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.