- CechyObsługiwany typ USB: USB Type-CLiczba portów USB 2.0: 1Odłączany przewód: Tak
- KonstrukcjaKolor produktu: BiałyStyl klawiatury: ProstyRegulowane podświetlenie: TakPodświetlenie: TakKolor powierzchni: MonochromatycznyTyp podświetlacza: RGB LED
- MocRodzaj zasilania: USB
- Waga i rozmiaryWaga klawiatury: 1,12 kgWymiary klawiatury (SxGxW): 450 x 140 x 40 mm
- Wymagania systemoweObsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak
- Zawartość opakowaniaLiczba dołączonych produktów: 1 szt.
- MyszkaDołączona myszka: Nie
- KlawiaturaKlawisze Windows: TakCzęstotliwość Polling rate: 1000 HzZastosowanie: GamingKumulacja: 6-key/N-key rolloverSposób łączności: PrzewodowyJęzyk klawiatury: US EnglishRozmiar klawiatury: Pełnowymiarowy (100%)Klawiatura numeryczna: TakUkład klawiatury: QWERTYInterfejs urządzenia: USBTyp klawiatury: MechanicznaNakładki na klucze: Podwójny strzałRodzaj przełącznika: Cherry MX Speed SilverKraj pochodzenia: TajwanUrządzenie wskazujące: NieMateriał klawiszy: Politereftalan butylenu (PBT)
- Ostrzeżenie bezpieczeństwaOstrzeżeniaTrzymaj z dala od wody i innych płynów.Nie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem.Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego.
Ducky One 3 RGB klawiatura Gaming USB QWERTY US English Biały
853,03 zł
Wysyłka z magazynu: A3
Przewidywana wysyłka: Tue, Apr 7 - Fri, Apr 10
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- duża ilość
- Producent:
- Dickie
- Kod produktu:
- 100353876 / 4711281574666
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Częstotliwość polling rate: | 1000 Hz |
|---|---|
| Dołączona myszka: | Nie |
| Domyślny: | N/A |
| Interfejs urządzenia: | USB |
| Język klawiatury: | US English |
| Kategoria: | Akcesoria, Komputery i akcesoria |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Klawisze windows: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Kolor powierzchni: | Monochromatyczny |
| Kolor produktu: | Biały |
| Kraj pochodzenia: | Tajwan |
| Kumulacja: | 6-key/N-key rollover |
| Liczba dołączonych produktów: | 1 szt. |
| Liczba portów usb 2.0: | 1 |
| Materiał klawiszy: | Politereftalan butylenu (PBT) |
| Nakładki na klucze: | Podwójny strzał |
| Obsługiwane systemy operacyjne windows: | Tak |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Odłączany przewód: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Regulowane podświetlenie: | Tak |
| Rodzaj przełącznika: | Cherry MX Speed Silver |
| Rodzaj zasilania: | USB |
| Rozmiar klawiatury: | Pełnowymiarowy (100%) |
| Sposób łączności: | Przewodowy |
| Styl klawiatury: | Prosty |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Typ podświetlacza: | RGB LED |
| Typ produktu: | Klawiatury |
| Układ klawiatury: | QWERTY |
| Urządzenie wskazujące: | Nie |
| Waga klawiatury: | 1,12 kg |
| Wymiary klawiatury (sxgxw): | 450 x 140 x 40 mm |
| Zastosowanie: | Gaming |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.