- CechyOdłączany przewód: TakChowany uchwyt na smartfon: NieUchwyt na urządzenia mobilne: NieStacja dokująca telefonu: NieObsługa funkcji Plug & Play: Tak
- KonstrukcjaStyl klawiatury: ProstyKolor podświetlenia: WielobarwnyKolor powierzchni: MonochromatycznyKolor produktu: SzaryMateriały: Politereftalan butylenu (PBT)Typ podświetlacza: RGB LEDPodstawka na nadgarstek: NiePodświetlenie: TakErgonomiczna konstrukcja: TakRegulowana wysokość klawiatury: TakElastyczna klawiatura: NieKlawiatura wyspowa: Nie
- MocRodzaj zasilania: USB
- Waga i rozmiaryWaga klawiatury: 593 gWymiary klawiatury (SxGxW): 310 x 110 x 40 mm
- Zawartość opakowaniaLiczba dołączonych produktów: 1 szt.
- MyszkaDołączona myszka: Nie
- KlawiaturaTyp klawiatury: MechanicznaKlawiatura numeryczna: NieKumulacja: N-Key RolloverCzęstotliwość Polling rate: 1000 HzSposób łączności: PrzewodowyZastosowanie: GamingKlawisze multimedialne: TakUrządzenie wskazujące: NieWbudowany wyłącznik: TakRozmiar klawiatury: MiniJęzyk klawiatury: NiemieckiInterfejs urządzenia: USBIlość klawiszy: 61Profil klawiatury: WysokoprofilowyNakładki na klucze: Podwójny strzałSiła uruchamiania: 55 gRodzaj przełącznika: Cherry MX ERGO ClearMateriał klawiszy: Politereftalan butylenu (PBT)
- Ostrzeżenie bezpieczeństwaOstrzeżeniaPostępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego.Nie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem.Trzymaj z dala od wody i innych płynów.
Ducky One 3 Mini Mist Grey klawiatura Gaming USB Niemiecki Szary
622,22 zł
Wysyłka z magazynu: A3
Przewidywana wysyłka: Tue, Apr 7 - Fri, Apr 10
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- duża ilość
- Producent:
- Dickie
- Kod produktu:
- 100352906 / 4711394382417
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Chowany uchwyt na smartfon: | Nie |
|---|---|
| Częstotliwość polling rate: | 1000 Hz |
| Dołączona myszka: | Nie |
| Domyślny: | N/A |
| Elastyczna klawiatura: | Nie |
| Ergonomiczna konstrukcja: | Tak |
| Ilość klawiszy: | 61 |
| Interfejs urządzenia: | USB |
| Język klawiatury: | Niemiecki |
| Kategoria: | Akcesoria, Komputery i akcesoria |
| Klawiatura numeryczna: | Nie |
| Klawiatura wyspowa: | Nie |
| Klawisze multimedialne: | Tak |
| Kolor: | Szary/Srebrny |
| Kolor podświetlenia: | Wielobarwny |
| Kolor powierzchni: | Monochromatyczny |
| Kolor produktu: | Szary |
| Kumulacja: | N-Key Rollover |
| Liczba dołączonych produktów: | 1 szt. |
| Materiał klawiszy: | Politereftalan butylenu (PBT) |
| Materiały: | Politereftalan butylenu (PBT) |
| Nakładki na klucze: | Podwójny strzał |
| Obsługa funkcji plug & play: | Tak |
| Odłączany przewód: | Tak |
| Podstawka na nadgarstek: | Nie |
| Podświetlenie: | Tak |
| Profil klawiatury: | Wysokoprofilowy |
| Regulowana wysokość klawiatury: | Tak |
| Rodzaj przełącznika: | Cherry MX ERGO Clear |
| Rodzaj zasilania: | USB |
| Rozmiar klawiatury: | Mini |
| Siła uruchamiania: | 55 g |
| Sposób łączności: | Przewodowy |
| Stacja dokująca telefonu: | Nie |
| Styl klawiatury: | Prosty |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Typ podświetlacza: | RGB LED |
| Typ produktu: | Klawiatury |
| Uchwyt na urządzenia mobilne: | Nie |
| Urządzenie wskazujące: | Nie |
| Waga klawiatury: | 593 g |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Wymiary klawiatury (sxgxw): | 310 x 110 x 40 mm |
| Zastosowanie: | Gaming |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.