- CechyObsługiwany typ USB: USB Type-CLiczba portów USB 2.0: 1Uchwyt na urządzenia mobilne: NieOdłączany przewód: TakAnti-ghosting: TakKabel zwijany: NieHot-swap: TakStacja dokująca telefonu: NieChowany uchwyt na smartfon: Nie
- KonstrukcjaPodstawka na nadgarstek: NieKolor podświetlenia: Czerwony/zielony/niebieskiStyl klawiatury: ProstyMateriały: Tworzywo sztuczne ABSPodświetlenie: TakRegulowane podświetlenie: TakRegulowana wysokość klawiatury: TakTyp podświetlacza: RGB LEDKolor produktu: CzarnyElastyczna klawiatura: NieWbudowany wyświetlacz: NieKlawiatura wyspowa: NieKolor powierzchni: Monochromatyczny
- MocRodzaj zasilania: USB
- Waga i rozmiaryWymiary klawiatury (SxGxW): 335 x 110 x 40 mmWaga klawiatury: 627 g
- Zawartość opakowaniaPodręcznik użytkownika: TakLiczba dołączonych produktów: 1 szt.
- MyszkaDołączona myszka: Nie
- KlawiaturaKlawisze Windows: TakCzęstotliwość Polling rate: 1000 HzProfil klawiatury: WysokoprofilowyCzujnik oświetlenia otoczenia: NieRodzaj przełącznika: Cherry MX RGB SpeedUkład klawiatury: QWERTYCzujnik zbliżeniowy: NieKumulacja: N-Key RolloverHot keys: TakJęzyk klawiatury: Amerykański międzynarodowySposób łączności: PrzewodowyProgramowalne hotkeys: NieCzytnik linii papilarnych: NieInterfejs urządzenia: USBRozmiar klawiatury: 65%Klawiatura numeryczna: NieZastosowanie: GamingIlość klawiszy: 67Typ klawiatury: MechanicznaKlawisze multimedialne: TakHub USB: NieWbudowana pamięć: TakNakładki na klucze: Podwójny strzałMateriał klawiszy: Politereftalan butylenu (PBT)
- Pozostałe funkcjeIlość sztuk: 1
- Ostrzeżenie bezpieczeństwaOstrzeżeniaPostępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego.Trzymaj z dala od wody i innych płynów.Nie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem.
- Zestaw słuchawkowyZestaw słuchawkowy w zestawie: Nie
Ducky One 3 Aura SF klawiatura Gaming USB QWERTY Amerykański międzynarodowy Czarny
643,11 zł
Wysyłka z magazynu: A3
Przewidywana wysyłka: Tue, Apr 7 - Fri, Apr 10
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- duża ilość
- Producent:
- Dickie
- Kod produktu:
- 100043038 / 4711281574932
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Anti-ghosting: | Tak |
|---|---|
| Chowany uchwyt na smartfon: | Nie |
| Częstotliwość polling rate: | 1000 Hz |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Nie |
| Czujnik zbliżeniowy: | Nie |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Dołączona myszka: | Nie |
| Domyślny: | N/A |
| Elastyczna klawiatura: | Nie |
| Hot keys: | Tak |
| Hot-swap: | Tak |
| Hub usb: | Nie |
| Ilość klawiszy: | 67 |
| Ilość sztuk: | 1 |
| Interfejs urządzenia: | USB |
| Język klawiatury: | Amerykański międzynarodowy |
| Kabel zwijany: | Nie |
| Kategoria: | Akcesoria, Komputery i akcesoria |
| Klawiatura numeryczna: | Nie |
| Klawiatura wyspowa: | Nie |
| Klawisze multimedialne: | Tak |
| Klawisze windows: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor podświetlenia: | Czerwony/zielony/niebieski |
| Kolor powierzchni: | Monochromatyczny |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kumulacja: | N-Key Rollover |
| Liczba dołączonych produktów: | 1 szt. |
| Liczba portów usb 2.0: | 1 |
| Materiał klawiszy: | Politereftalan butylenu (PBT) |
| Materiały: | Tworzywo sztuczne ABS |
| Nakładki na klucze: | Podwójny strzał |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Odłączany przewód: | Tak |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Podstawka na nadgarstek: | Nie |
| Podświetlenie: | Tak |
| Profil klawiatury: | Wysokoprofilowy |
| Programowalne hotkeys: | Nie |
| Regulowana wysokość klawiatury: | Tak |
| Regulowane podświetlenie: | Tak |
| Rodzaj przełącznika: | Cherry MX RGB Speed |
| Rodzaj zasilania: | USB |
| Rozmiar klawiatury: | 65% |
| Sposób łączności: | Przewodowy |
| Stacja dokująca telefonu: | Nie |
| Styl klawiatury: | Prosty |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Typ podświetlacza: | RGB LED |
| Typ produktu: | Klawiatury |
| Uchwyt na urządzenia mobilne: | Nie |
| Układ klawiatury: | QWERTY |
| Waga klawiatury: | 627 g |
| Wbudowana pamięć: | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Wymiary klawiatury (sxgxw): | 335 x 110 x 40 mm |
| Zastosowanie: | Gaming |
| Zestaw słuchawkowy w zestawie: | Nie |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.