- CechyOdłączany przewód: Tak
- KonstrukcjaPodstawka na nadgarstek: NieKolor produktu: CzarnyKolor powierzchni: MonochromatycznyKolor podświetlenia: Czerwony/zielony/niebieskiRegulowane podświetlenie: TakTyp podświetlacza: RGB LEDRegulowana wysokość klawiatury: TakPodświetlenie: TakStyl klawiatury: Prosty
- MocRodzaj zasilania: USB
- Waga i rozmiaryWymiary klawiatury (SxGxW): 302 x 108 x 40 mmWaga klawiatury: 590 g
- Zawartość opakowaniaLiczba dołączonych produktów: 1 szt.
- MyszkaDołączona myszka: Nie
- KlawiaturaKlawiatura numeryczna: NieKraj pochodzenia: TajwanSposób łączności: PrzewodowyInterfejs urządzenia: USBRozmiar klawiatury: MiniZastosowanie: GamingKlawisze Windows: TakUrządzenie wskazujące: NieTyp klawiatury: MechanicznaKumulacja: 6-key/N-key rolloverNakładki na klucze: Podwójny strzałRodzaj przełącznika: Gateron YellowCzęstotliwość Polling rate: 1000 HzUkład klawiatury: QWERTYMateriał klawiszy: Politereftalan butylenu (PBT)
- Ostrzeżenie bezpieczeństwaOstrzeżeniaNie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem.Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego.Trzymaj z dala od wody i innych płynów.
Ducky One 2 Pro Mini klawiatura Gaming USB QWERTY Czarny
479,58 zł
Wysyłka z magazynu: A3
Przewidywana wysyłka: Tue, Apr 7 - Fri, Apr 10
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- duża ilość
- Producent:
- Ducky
- Kod produktu:
- DKON2061ST-GDEPDAZTY2 / 4711281579838
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Częstotliwość polling rate: | 1000 Hz |
|---|---|
| Dołączona myszka: | Nie |
| Domyślny: | N/A |
| Interfejs urządzenia: | USB |
| Kategoria: | Akcesoria, Komputery i akcesoria |
| Klawiatura numeryczna: | Nie |
| Klawisze windows: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor podświetlenia: | Czerwony/zielony/niebieski |
| Kolor powierzchni: | Monochromatyczny |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kraj pochodzenia: | Tajwan |
| Kumulacja: | 6-key/N-key rollover |
| Liczba dołączonych produktów: | 1 szt. |
| Materiał klawiszy: | Politereftalan butylenu (PBT) |
| Nakładki na klucze: | Podwójny strzał |
| Odłączany przewód: | Tak |
| Podstawka na nadgarstek: | Nie |
| Podświetlenie: | Tak |
| Regulowana wysokość klawiatury: | Tak |
| Regulowane podświetlenie: | Tak |
| Rodzaj przełącznika: | Gateron Yellow |
| Rodzaj zasilania: | USB |
| Rozmiar klawiatury: | Mini |
| Sposób łączności: | Przewodowy |
| Styl klawiatury: | Prosty |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Typ podświetlacza: | RGB LED |
| Typ produktu: | Klawiatury |
| Układ klawiatury: | QWERTY |
| Urządzenie wskazujące: | Nie |
| Waga klawiatury: | 590 g |
| Wymiary klawiatury (sxgxw): | 302 x 108 x 40 mm |
| Zastosowanie: | Gaming |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.