- CechyObsługa funkcji Plug & Play: TakUchwyt na urządzenia mobilne: NieLiczba portów USB 2.0: 1Odłączany przewód: TakChowany uchwyt na smartfon: NieStacja dokująca telefonu: Nie
- KonstrukcjaPodświetlenie: TakPodstawka na nadgarstek: NieErgonomiczna konstrukcja: TakStyl klawiatury: ProstyKolor produktu: CzarnyMateriały: Aluminium, Politereftalan butylenu (PBT), CynkKolor podświetlenia: WielobarwnyTyp podświetlacza: RGB LEDElastyczna klawiatura: NieRegulowana wysokość klawiatury: TakKolor powierzchni: MonochromatycznyKlawiatura wyspowa: Nie
- MocRodzaj zasilania: USB
- Waga i rozmiaryWymiary klawiatury (SxGxW): 319 x 105 x 40 mmWaga klawiatury: 940 g
- Zawartość opakowaniaLiczba dołączonych produktów: 1 szt.
- MyszkaDołączona myszka: Nie
- KlawiaturaJęzyk klawiatury: NiemieckiSposób łączności: PrzewodowySiła uruchamiania: 60 gRodzaj przełącznika: Cherry MX Speed SilverInterfejs urządzenia: USBProfil klawiatury: WysokoprofilowyCzujnik zbliżeniowy: NieTyp klawiatury: MechanicznaKumulacja: N-Key RolloverCzujnik oświetlenia otoczenia: NieCzęstotliwość Polling rate: 1000 HzZastosowanie: GamingRozmiar klawiatury: 65%Ilość klawiszy: 68Wbudowany wyłącznik: TakKlawiatura numeryczna: NieUrządzenie wskazujące: NieKlawisze multimedialne: TakUkład fizyczny: ISONakładki na klucze: Podwójny strzałMateriał klawiszy: Politereftalan butylenu (PBT)
- Ostrzeżenie bezpieczeństwaOstrzeżeniaTrzymaj z dala od wody i innych płynów.Nie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem.Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego.
Ducky Mecha Pro SF klawiatura Gaming USB Niemiecki Czarny
563,73 zł
Wysyłka z magazynu: A3
Przewidywana wysyłka: Tue, Apr 7 - Fri, Apr 10
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- duża ilość
- Producent:
- Ducky
- Kod produktu:
- GATA-2554 / 4711394395318
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Chowany uchwyt na smartfon: | Nie |
|---|---|
| Częstotliwość polling rate: | 1000 Hz |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Nie |
| Czujnik zbliżeniowy: | Nie |
| Dołączona myszka: | Nie |
| Domyślny: | N/A |
| Elastyczna klawiatura: | Nie |
| Ergonomiczna konstrukcja: | Tak |
| Ilość klawiszy: | 68 |
| Interfejs urządzenia: | USB |
| Język klawiatury: | Niemiecki |
| Kategoria: | Akcesoria, Komputery i akcesoria |
| Klawiatura numeryczna: | Nie |
| Klawiatura wyspowa: | Nie |
| Klawisze multimedialne: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor podświetlenia: | Wielobarwny |
| Kolor powierzchni: | Monochromatyczny |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kumulacja: | N-Key Rollover |
| Liczba dołączonych produktów: | 1 szt. |
| Liczba portów usb 2.0: | 1 |
| Materiał klawiszy: | Politereftalan butylenu (PBT) |
| Materiały: | Aluminium, Politereftalan butylenu (PBT), Cynk |
| Nakładki na klucze: | Podwójny strzał |
| Obsługa funkcji plug & play: | Tak |
| Odłączany przewód: | Tak |
| Podstawka na nadgarstek: | Nie |
| Podświetlenie: | Tak |
| Profil klawiatury: | Wysokoprofilowy |
| Regulowana wysokość klawiatury: | Tak |
| Rodzaj przełącznika: | Cherry MX Speed Silver |
| Rodzaj zasilania: | USB |
| Rozmiar klawiatury: | 65% |
| Siła uruchamiania: | 60 g |
| Sposób łączności: | Przewodowy |
| Stacja dokująca telefonu: | Nie |
| Styl klawiatury: | Prosty |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Typ podświetlacza: | RGB LED |
| Typ produktu: | Klawiatury |
| Uchwyt na urządzenia mobilne: | Nie |
| Układ fizyczny: | ISO |
| Urządzenie wskazujące: | Nie |
| Waga klawiatury: | 940 g |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Wymiary klawiatury (sxgxw): | 319 x 105 x 40 mm |
| Zastosowanie: | Gaming |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.