- CechyAnti-ghosting: TakLiczba portów USB 2.0: 1Obsługiwany typ USB: USB Type-COdłączany przewód: Tak
- KonstrukcjaKolor produktu: CzarnyPodświetlenie: TakKolor podświetlenia: WielobarwnyStyl klawiatury: ProstyKlawiatura wyspowa: NieTyp podświetlacza: RGB LEDRegulowana wysokość klawiatury: TakKolor powierzchni: MonochromatycznyRegulowane podświetlenie: Tak
- MocRodzaj zasilania: USB
- Waga i rozmiaryWaga klawiatury: 827 gWymiary klawiatury (SxGxW): 295 x 108 x 40 mm
- Zawartość opakowaniaLiczba dołączonych produktów: 1 szt.
- MyszkaDołączona myszka: Nie
- KlawiaturaJęzyk klawiatury: NiemieckiInterfejs urządzenia: USBKumulacja: 6-key/N-key rolloverCzęstotliwość Polling rate: 1000 HzRozmiar klawiatury: MiniTyp klawiatury: MechanicznaKlawiatura numeryczna: NieSposób łączności: PrzewodowyZastosowanie: GamingUrządzenie wskazujące: NieWbudowana pamięć: Tak
- Ostrzeżenie bezpieczeństwaOstrzeżeniaNie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem.Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego.Trzymaj z dala od wody i innych płynów.
Ducky Mecha Mini klawiatura Gaming USB Niemiecki Czarny
574,81 zł
Wysyłka z magazynu: A3
Przewidywana wysyłka: Tue, Apr 7 - Fri, Apr 10
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- duża ilość
- Producent:
- Ducky
- Kod produktu:
- DKME2061ST-PDEPDAAT1 / 4710578297110
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Anti-ghosting: | Tak |
|---|---|
| Częstotliwość polling rate: | 1000 Hz |
| Dołączona myszka: | Nie |
| Domyślny: | N/A |
| Interfejs urządzenia: | USB |
| Język klawiatury: | Niemiecki |
| Kategoria: | Akcesoria, Komputery i akcesoria |
| Klawiatura numeryczna: | Nie |
| Klawiatura wyspowa: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor podświetlenia: | Wielobarwny |
| Kolor powierzchni: | Monochromatyczny |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kumulacja: | 6-key/N-key rollover |
| Liczba dołączonych produktów: | 1 szt. |
| Liczba portów usb 2.0: | 1 |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Odłączany przewód: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Regulowana wysokość klawiatury: | Tak |
| Regulowane podświetlenie: | Tak |
| Rodzaj zasilania: | USB |
| Rozmiar klawiatury: | Mini |
| Sposób łączności: | Przewodowy |
| Styl klawiatury: | Prosty |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Typ podświetlacza: | RGB LED |
| Typ produktu: | Klawiatury |
| Urządzenie wskazujące: | Nie |
| Waga klawiatury: | 827 g |
| Wbudowana pamięć: | Tak |
| Wymiary klawiatury (sxgxw): | 295 x 108 x 40 mm |
| Zastosowanie: | Gaming |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.