- CechyAnti-ghosting: TakIlość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
- KonstrukcjaKolor produktu: CzarnyMateriały: Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Poliester termoplastyczny (PBT)Podświetlenie: TakTyp podświetlacza: RGB LED
- MocRodzaj zasilania: USB
- Waga i rozmiaryWymiary klawiatury (SxGxW): 295 x 108 x 40 mmWaga klawiatury: 827 g
- Zawartość opakowaniaLiczba dołączonych produktów: 1 szt.
- MyszkaDołączona myszka: Tak
- KlawiaturaTyp klawiatury: MechanicznaCzęstotliwość Polling rate: 1000 HzKlawisze Windows: TakZastosowanie: GamingKumulacja: 6-key/N-key rolloverInterfejs urządzenia: USBRozmiar klawiatury: MiniKlawisze multimedialne: TakJęzyk klawiatury: US InternationalKlawiatura numeryczna: NieSposób łączności: PrzewodowyUrządzenie wskazujące: Nie
- Ostrzeżenie bezpieczeństwaOstrzeżeniaTrzymaj z dala od wody i innych płynów.Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego.Nie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem.
- Zestaw słuchawkowyZestaw słuchawkowy w zestawie: Nie
Ducky Mecha Mini klawiatura Dołączona myszka Gaming USB Angielski Czarny
574,81 zł
Wysyłka z magazynu: A3
Przewidywana wysyłka: Tue, Apr 7 - Fri, Apr 10
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- duża ilość
- Producent:
- Ducky
- Kod produktu:
- DKME2061ST-RDEPDAAT1 / 4710578297103
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Anti-ghosting: | Tak |
|---|---|
| Częstotliwość polling rate: | 1000 Hz |
| Dołączona myszka: | Tak |
| Domyślny: | N/A |
| Ilość portów usb 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) typu-c: | 1 |
| Interfejs urządzenia: | USB |
| Język klawiatury: | US International |
| Kategoria: | Akcesoria, Komputery i akcesoria |
| Klawiatura numeryczna: | Nie |
| Klawisze multimedialne: | Tak |
| Klawisze windows: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kumulacja: | 6-key/N-key rollover |
| Liczba dołączonych produktów: | 1 szt. |
| Materiały: | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Poliester termoplastyczny (PBT) |
| Podświetlenie: | Tak |
| Rodzaj zasilania: | USB |
| Rozmiar klawiatury: | Mini |
| Sposób łączności: | Przewodowy |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Typ podświetlacza: | RGB LED |
| Typ produktu: | Klawiatury, Myszki |
| Urządzenie wskazujące: | Nie |
| Waga klawiatury: | 827 g |
| Wymiary klawiatury (sxgxw): | 295 x 108 x 40 mm |
| Zastosowanie: | Gaming |
| Zestaw słuchawkowy w zestawie: | Nie |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.