Drukarka 3D AnkerMake M5
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- AnkerMake
- Kod produktu:
- V81112C1 / 0194644106935
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Chłodzenie: | 2 x wentylator |
|---|---|
| Głębokość produktu: | 438 mm |
| Kolor produktu: | Czarny, Srebrny |
| Łączność: | USB, Wi-Fi |
| Material do druku: | Kwas polimlekowy (PLA), Politereftalan etylenu glikolu (PETG), ABS |
| Moc: | 350 W |
| Napięcie: | 100 - 240 V |
| Obsługiwane aplikacje: | AnkerMake Studio, Simplify 3D, Ultimaker Cura, PrusaSlicer |
| Obsługiwane formaty plików: | STL, OBJ |
| Obsługiwane systemy operacyjne mac: | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne windows: | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne linux: | Tak |
| Prędkość druku: | 500 mm/s |
| Przekątna ekranu: | 4,3" |
| Rozmiar druku: | 23,5 x 23,5 x 25 cm |
| Szerokość produktu: | 502 mm |
| Temperatura wytłaczania: | 260 °C |
| Typ portu usb: | USB Type-C |
| Typ procesora: | XBurst |
| Typ produktu: | Drukarka 3D |
| Typ wyświetlacza: | Dotykowy |
| Waga produktu: | 12,6 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 15,7 kg |
| Współpraca z amazon alexa: | Tak |
| Wydajność emmc: | 8 GB |
| Wysokość produktu: | 470 mm |
| Zastosowanie: | Druk 3D |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.