DOMOWY SYSTEM WI-FI MESH TP-LINK DECO X95 (2-Pack)
- Model: Deco X95
| Antena: | Wbudowana |
|---|---|
| Beamforming: | Tak |
| Certyfikaty: | CE |
| Częstotliwość wi-fi: | Tri-band (2.4 GHz/5 GHz/5 GHz) |
| Diody led: | Tak |
| Diody sygnalizacyjne: | tak |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Dostęp dla gości: | Tak |
| Dynamiczny adres ip: | Tak |
| Dynamiczny dns (ddns): | Tak |
| Ethernet wan: | Tak |
| Funkcje kontroli rodzicielskiej: | Na dobranoc, Profile specjalne, Czas dla rodziny, Pause the Internet, Time rewards, Raporty tygodniowe/miesięczne |
| Głębokość (mm): | 123 |
| Głębokość produktu: | 123 mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Igmp snooping: | Tak |
| Ilość anten: | 2 |
| Ilość portów ethernet lan (rj-45): | 1 |
| Kabel sieciowy: | Tak |
| Klient dhcp: | Tak |
| Kolor produktu: | Biały |
| Konfiguracja i zarządzanie: | Aplikacja |
| Kontrola rodzicielska: | Tak |
| Liczba dołączonych produktów: | 2 szt. |
| Liczba sieci gościnnych (2,4 ghz): | 1 |
| Liczba sieci gościnnych (5 ghz): | 1 |
| Liczba urządzeń w zestawie: | 2 szt. |
| Linia: | Deco |
| Maksymalny zasięg: | 570 m² |
| Mimo: | Tak |
| Moc nadawania: | <30 dBm(5 GHz), <30 dBm(2.4 GHz) |
| Model chipsetu: | AX7800 |
| Obsługa jakość serwisu (qos): | Tak |
| Obsługa poe: | Tak |
| Obsługa sieci bezprzewodowej: | tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe (ipv6): | Y |
| Podstawowy standard wi-fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Pozostałe parametry: | DHCP, Usługa Cloud, Funkcja Guest Network, Aplikacja Deco, IPTV, Kontrola rodzicielska HomeShield |
| Protokół point-to-point over ethernet (pppoe): | Tak |
| Proxy igmp: | Tak |
| Przekierowanie portów: | Tak |
| Przepustowość: | 4804 Mb/s (5 GHz), 574 Mb/s (2.4 GHz) |
| Przeznaczenie: | Sieci bezprzewodowe, xDSL |
| Przycisk reset: | Tak |
| Serwer dhcp: | Tak |
| Stałe ip: | Tak |
| Standardy i protokoły sieciowe: | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11a, 802.11b |
| Szerokość (mm): | 130 |
| Szerokość produktu: | 130 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA, WPA3, WPA2 |
| Technologia inteligent mesh: | Tak |
| Tryby pracy: | Access Point, Router LAN/WiFi |
| Typ anteny: | Wewnętrzne |
| Typ produktu: | System siatki |
| Universal plug and play (upnp): | Tak |
| Vlan tagowany: | Tak |
| Wlan wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 2402 Mbit/s |
| Wlan wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 574 Mbit/s |
| Wlan wskaźnik przesyłu danych (trzecie pasmo): | 4804 Mbit/s |
| Wyposażenie: | Dokumentacja, Kabel Ethernet, 2x Zasilacz |
| Wysokość (mm): | 210.5 |
| Wysokość produktu: | 210,5 mm |
| Zabezpieczenie firewall: | SPI Firewall |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur pracy (st. c): | 0 - 40 |
| Zakres wilgotności pracy (%): | 10 - 90 |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Zastosowane zabezpieczenia: | WPA Personal, WPA2 Personal, WPA3 Personal |
| Złącza lan: | 2x 10/100/1000 (RJ-45) |
| Złącza wan: | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.