Cudy M3000 to dwupak Mesh Wi-Fi 6 AX3000 z portem 2.5G i prędkością do 3 Gb/s – 2402 Mb/s w 5 GHz oraz 574 Mb/s w 2,4 GHz – z OFDMA, MU-MIMO i WPA3 dla płynnego streamingu i gier. Dwurdzeniowy procesor 1,3 GHz, backhaul przewodowy lub bezprzewodowy, wbudowane VPN WireGuard/OpenVPN/IPsec/ZeroTier i aplikacja Cudy ułatwiają rozbudowę i zarządzanie siecią.
DOMOWY SYSTEM WI-FI MESH M3000 2-PACK) V2.0 Wi-Fi 6 2.4 GHz, 5 GHz, 574 Mb/s + 2402 Mb/s CUD
471,24 zł
Wysyłka z magazynu: D4
Przewidywana wysyłka: Mon, Apr 6 - Wed, Apr 8
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- średnia ilość
- Producent:
- Cudy
- Kod produktu:
- M3000(2-PACK) V2.0 / 6971690793241
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Interfejs do zarządzania: | Przeglądarka www Darmowa aplikacja Cudy na Android Darmowa aplikacja Cudy na iOS |
| Kolor: | Biały |
| Liczba urządzeń w komplecie: | 2 szt. |
| Porty lan: | 1 x 2.5 Gbps - WAN1 x 10/100/1000 Mbps - LAN |
| Prędkość transmisji: | 574 Mb/s + 2402 Mb/s |
| Producent / marka: | CUDY |
| Standardy: | IEEE 802.11ax/n/b/g @ 2.4 GHz ,IEEE 802.11ax/ac/n/a @ 5 GHz |
| Tryby pracy: | MESH Router AP Wi-Fi Extender WISP AP Client |
| Typ anteny: | 5 x Antena dookólna - wbudowana |
| Waga: | 0.360 kg |
| Wybrane cechy: | Wsparcie dla technologii CUDY Whole Home Mesh Przycisk parowania Przycisk RESET WMM (Wi-Fi Multimedia) WAN : Stały, lub dynamiczny adres IP, PPPoE, PPTP, L2TP DHCP : serwer DHCP, lista klientów DHCP, rezerwacja adresów Sieć dla gości - oddzielna i bezpieczna sieć dla gości NAT : Przekierowanie portów, Port Triggering, UPnP, DMZ Kontrola dostępu Zdalne zarządzanie Zgodność z IPv6 |
| Wymiary: | Ø 110 x 155 mm |
| Zabezpieczenia: | WPA/WPA2/WPA3 |
| Zakres częstotliwości: | 2.4 GHz, 5 GHz , |
| Zasilanie: | 12 V DC / 1 A (zasilacz w komplecie) |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.