DNA IN-EAR DOUBLE - Douszny odsłuch bezprzewodowy
308,12 €
Wysyłka z magazynu: H6
Przewidywana wysyłka: Tue, May 26 - Fri, May 29
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- duża ilość
- Producent:
- DNA PROFESSIONAL
- Kod produktu:
- 5908249802049 / 5908249802049
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Całkowite zniekształcenie harmoniczne (thd) (obciążenie nieliniowe): | <0,1% |
|---|---|
| Ilość: | 2 |
| Latencja: | 3 ms (max) |
| Pasmo przenoszenia: | 30 - 20000 Hz |
| Sposób łączności: | Bezprzewodowy |
| Stosunek sygnału do szumu: | >96 dB |
| Typ produktu: | Douszny odsłuch bezprzewodowy |
| Zakres dynamiczny: | 90 dB |
| Zawartość opakowania: | Kabel USB x 1, Mikrofon x 2, Odbiornik UHF x 1 |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.