Dell XPS 13 9320 i7-1360P 13.4" 3.5K Touch 16GB 1TB Intel Iris Xe backlit Win11 Platinum
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Dell
- Kod produktu:
- 9320-6985 / 5397184876985
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
|---|---|
| Bluetooth: | Tak |
| Cache procesora: | 18 MB |
| Całkowita pojemność dysków: | 1 TB |
| Całkowita pojemność dysków ssd: | 1 TB |
| Czas ładowania: | 3 h |
| Częstotliwość adaptera ac: | 50 - 60 Hz |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): | -15,2 - 10668 m |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): | -15,2 - 3048 m |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Generacja procesora: | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| Głębokość produktu: | 199 mm |
| Ilość komór baterii: | 3 |
| Ilość portów thunderbolt 4: | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników: | 4 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Interfejs pamięci ssd: | PCI Express 4.0 |
| Kamera na podczerwień (ir): | Tak |
| Klawiatura numeryczna: | Nie |
| Klawiatura z podświetleniem: | Tak |
| Kolor produktu: | Platynowy |
| Konfigurowalne niższe tdp: | 20 W |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Liczba rdzeni procesora: | 12 |
| Liczba zainstalowanych dysków ssd: | 1 |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 16 GB |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 5 GHz |
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody lan: | 2400 Mbit/s |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Moc adaptera ac: | 60 W |
| Moc głośnika: | 2 W |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Model kontrolera wlan: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Model procesora: | i7-1360P |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel Iris Xe Graphics |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Napięcie baterii: | 11,55 V |
| Napięcie ładowania usb: | 9, 15 V, 20 V, 5 |
| Napięcie wejściowe adaptera ac: | 100 - 240 V |
| Nośniki: | SSD |
| Nvme: | Tak |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Pamięć ram: | 16 GB |
| Podstawowy standard wi-fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Podświetlenie led: | Tak |
| Pojemność baterii: | 55 Wh |
| Pojemność pamięci ssd: | 1 TB |
| Prąd ładowania usb: | 3 A |
| Prędkość zegara pamięci: | 5200 Mhz |
| Producent karty wlan: | Intel |
| Producent procesora: | Intel |
| Przednia kamera: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 13,4" |
| Przewody: | Prąd przemienny |
| Rodzaj baterii: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Rodzaj pamięci: | Zintegrowana |
| Rozdzielczość: | 3456 x 2160 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 0,92 Mpix, 1280 x 720 px |
| Standardy wi- fi: | 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6E (802.11ax), 802.11g, 802.11a |
| Szerokość produktu: | 295,3 mm |
| Szybkość przechwytywania wideo: | 30 fps |
| Technologia execute disable bit (edb): | Tak |
| Technologia intel® thunderbolt 4: | Tak |
| Tryb alternatywny portu displayport usb typu c: | Tak |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Typ dysku ssd: | M.2 |
| Typ hd: | 3.5K Ultra HD |
| Typ matrycy: | OLED |
| Typ pamięci ram: | LPDDR5-SDRAM |
| Typ portu ładowania: | USB Type-C |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i7 |
| Typ produktu: | Laptop |
| Typ przedniej kamery: | HD |
| Urządzenie wskazujące: | Panel dotykowy |
| Waga baterii/akumulatora: | 219 g |
| Waga produktu: | 1,27 kg |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Wbudowane opcje dostępne: | Nie |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Wersja bluetooth: | 5.2 |
| Wibracje podczas pracy: | 0,66 G |
| Wibracje podczas przechowywania: | 1,3 G |
| Wstrząsy podczas pracy: | 110 G |
| Wstrząsy podczas przechowywania: | 160 G |
| Wysokość (z przodu): | 1,53 cm |
| Wysokość (z tyłu): | 1,59 cm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Home PL |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Zasilanie usb: | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart: | Nie |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.