Dell Vostro 3525 Ryzen 5 5625U 15.6" FHD IPS 250nits AG 16GB DDR4 3200 SSD1TB AMD Radeon Graphics FgrPr Cam & Mic WLAN + BT Backlit Kb 3 Cell W11Pro 3Y Pro Support
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Dell
- Kod produktu:
- N1006VNB3525EMEA01_PS_16_1TB / 5901443268079
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
|---|---|
| Bluetooth: | Tak |
| Cache procesora: | 16 MB |
| Całkowita pojemność dysków: | 1 TB |
| Całkowita pojemność dysków ssd: | 1 TB |
| Czas ładowania: | 4 h |
| Czas włączania/wyłączania wyświetlacza: | 35 ms |
| Częstotliwość adaptera ac: | 50/60 Hz |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): | -15,2 - 10668 m |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): | -15,2 - 3048 m |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Ekran matowy: | Tak |
| Gęstość pikseli: | 141 ppi |
| Głębokość produktu: | 235,6 mm |
| Gniazda pamięci: | SO-DIMM x 2 |
| Ilość komór baterii: | 3 |
| Ilość portów ethernet lan (rj-45): | 1 |
| Ilość portów hdmi: | 1 |
| Ilość portów usb 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) typu-a: | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Interfejs pamięci ssd: | NVMe, PCI Express |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Język systemu operacyjnego: | Wielojęzyczny |
| Kensington lock: | Tak |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Liczba portów usb 2.0: | 1 |
| Liczba rdzeni procesora: | 6 |
| Liczba zainstalowanych dysków ssd: | 1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 120 Hz |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 16 GB |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,3 GHz |
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody lan: | 433 Mbit/s |
| Moc adaptera ac: | 65 W |
| Moc głośnika: | 2 W |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Model kontrolera wlan: | Realtek RTL8821CE |
| Model procesora: | 5625U |
| Model wbudowanej karty graficznej: | AMD Radeon Graphics |
| Moduł tpm (trusted platform module): | Tak |
| Moduł tpm (trusted platform module): | Tak |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Napięcie baterii: | 11,25 V |
| Napięcie wejściowe adaptera ac: | 100 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe adaptera ac: | 19.5 V |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Nośniki: | SSD |
| Nvme: | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci: | SDHC, SDXC, SD |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Oprogramowanie próbne: | McAfee 30 days trial,Microsoft Office Trial |
| Paleta barw: | 45% |
| Pamięć ram: | 16 GB |
| Podstawowy standard wi-fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Podświetlenie led: | Tak |
| Pojemność baterii: | 41 Wh |
| Pojemność pamięci ssd: | 1 TB |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Prąd wyjściowy adaptera ac: | 3,34 A |
| Prędkość transferu danych przez ethernet lan: | 100 Mbit/s, 1000 Mbit/s, 10 Mbit/s |
| Prędkość zegara pamięci: | 3200 MHz |
| Producent głośników: | Waves |
| Producent karty wlan: | Realtek |
| Producent procesora: | AMD |
| Przednia kamera: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 15,6" |
| Przestrzeń barw rgb: | NTSC |
| Przewodowa sieć lan: | Tak |
| Przewody: | Prąd przemienny |
| Rdzenie wbudowanej karty graficznej: | 7 |
| Rodzaj baterii: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM |
| Rok wprowadzenia: | 2022 |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 1280 x 720 px, 0,92 Mpix |
| Rozmiar plamki: | 0,17925 x 0,17925 mm |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11g, 802.11a |
| System dźwięku: | MaxxAudio Pro |
| Szerokość produktu: | 358,5 mm |
| Szybkość przechwytywania wideo: | 30 fps |
| Taktowanie procesora: | 2,3 GHz |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Typ dysku ssd: | M.2 |
| Typ hd: | Full HD |
| Typ matrycy: | IPS |
| Typ pamięci procesora: | L3 |
| Typ pamięci ram: | DDR4-SDRAM |
| Typ portu ładowania: | DC-in jack |
| Typ procesora: | AMD Ryzen™ 5 |
| Typ produktu: | Laptop |
| Typ przedniej kamery: | HD |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad |
| Waga baterii/akumulatora: | 190 g |
| Waga produktu: | 1,9 kg |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Wersja bluetooth: | 5.0 |
| Wersja hdmi: | 1.4 |
| Wersja tpm: | 2.0 |
| Wibracje podczas pracy: | 0,66 G |
| Wibracje podczas przechowywania: | 1,3 G |
| Wskaźnik ładowania baterii: | Tak |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 600:1 |
| Wstrząsy podczas pracy: | 110 G |
| Wstrząsy podczas przechowywania: | 160 G |
| Wysokość (z przodu): | 1,7 cm |
| Wysokość (z tyłu): | 1,9 cm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Złącze baryłkowe adaptera zasilania: | 4.5 mm |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.