Dell Precision P16-56800018393 i7-13800H 16" WUXGA AG 32GB SSD1TB BT FPR BLKB RTX 2000 ADA 8GB W11Pro Titan Gray REPACK) 2
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Bluetooth: | Tak |
| Cache procesora: | 24 MB |
| Całkowita pojemność dysków: | 1 TB |
| Całkowita pojemność dysków ssd: | 1 TB |
| Czas ładowania: | 3 h |
| Częstotliwość adaptera ac: | 50/60 Hz |
| Częstotliwość zwiększania wydajności rdzenia: | 4 GHz, 5,2 GHz |
| Dedykowana karta graficzna: | Tak |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): | -15,2 - 10668 m |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): | -15,2 - 3048 m |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Ekran matowy: | Tak |
| Generacja procesora: | Intel® Core™ i7 13. generacji |
| Gęstość pikseli: | 142 ppi |
| Głębokość produktu: | 240,3 mm |
| Ilość komór baterii: | 6 |
| Ilość portów hdmi: | 1 |
| Ilość portów thunderbolt 4: | 2 |
| Ilość portów usb 3.2 gen 2 (3.1 gen 2) typu-c: | 1 |
| Ilość wbudowanych głośników: | 4 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Interfejs pamięci ssd: | PCI Express 4.0 |
| Jasność: | 500 cd/m² |
| Kamera na podczerwień (ir): | Tak |
| Kensington lock: | Tak |
| Klawiatura numeryczna: | Nie |
| Klawiatura z podświetleniem: | Tak |
| Kolor produktu: | Szary |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Liczba rdzeni procesora: | 14 |
| Liczba zainstalowanych dysków ssd: | 1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 32 GB |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 5,2 GHz |
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody lan: | 2400 Mbit/s |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Moc adaptera ac: | 165 W |
| Moc głośnika: | 8 W |
| Model dedykowanej karty graficznej: | NVIDIA RTX 2000 |
| Model kontrolera wlan: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Model procesora: | i7-13800H |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel Iris Xe Graphics |
| Moduł tpm (trusted platform module): | Tak |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Napięcie baterii: | 11,55 V |
| Napięcie ładowania usb: | 15, 9, 5, 20 V |
| Napięcie wejściowe adaptera ac: | 100 - 240 V |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:10 |
| Nazwa koloru: | Titan Gray |
| Nośniki: | SSD |
| Nvme: | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC |
| Paleta barw: | 100% |
| Pamięć karty graficznej: | 8 GB |
| Pamięć ram: | 32 GB |
| Podstawowy standard wi-fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Podświetlenie led: | Tak |
| Pojemność baterii: | 99,5 Wh |
| Pojemność pamięci ssd: | 1 TB |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Producent karty wlan: | Intel |
| Producent procesora: | Intel |
| Przednia kamera: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 16" |
| Przestrzeń barw rgb: | DCI-P3 |
| Przewodowa sieć lan: | Nie |
| Przewody: | Prąd przemienny |
| Rodzaj baterii: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Rodzaj pamięci: | Zintegrowana |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 1920 x 1080 px, 0,9 Mpix |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b |
| Szerokość produktu: | 353,7 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Szybkość przechwytywania wideo: | 30 fps |
| Technologia intel® thunderbolt 4: | Tak |
| Tryb alternatywny portu displayport usb typu c: | Tak |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Typ dedykowanej karty graficznej: | GDDR6 |
| Typ dysku ssd: | M.2 |
| Typ gniazda zamka kabla: | Klin |
| Typ hd: | Full HD+ |
| Typ matrycy: | WLED |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Typ pamięci ram: | LPDDR5-SDRAM |
| Typ portu ładowania: | USB Type-C |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i7 |
| Typ produktu: | Mobilna stacja robocza |
| Typ przedniej kamery: | Full HD |
| Układ audio: | Realtek ALC711-VD |
| Urządzenie wskazujące: | Panel dotykowy |
| Waga baterii/akumulatora: | 363 g |
| Waga produktu: | 1,91 kg |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Wersja hdmi: | 2.0b |
| Wersja tpm: | 2.0 |
| Wibracje podczas pracy: | 0,66 G |
| Wibracje podczas przechowywania: | 1,3 G |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1300:1 |
| Wstrząsy podczas pracy: | 110 G |
| Wstrząsy podczas przechowywania: | 160 G |
| Wysokość (z przodu): | 2,62 cm |
| Wysokość (z tyłu): | 2,62 cm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.