Dell Precision P15-35600017743SA i5-1145G7 15.6" FHD AG 16GB SSD512 BLKB LAN W11Pro Silver REPACK) 2
Specyfikacja
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
|---|---|
| Bluetooth: | Tak |
| Cache procesora: | 8 MB |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków ssd: | 512 GB |
| Czas ładowania: | 3 h |
| Częstotliwość adaptera ac: | 50 - 60 Hz |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Czytnik smart card: | Tak |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): | -15,2 - 10668 m |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): | -15,2 - 3048 m |
| Ekran antyrefleksyjny: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Generacja procesora: | 11th gen Intel® Core™ i5 |
| Gęstość pikseli: | 141 ppi |
| Głębokość produktu: | 236,2 mm |
| Gniazda pamięci: | SO-DIMM x 2 |
| Ilość komór baterii: | 3 |
| Ilość portów ethernet lan (rj-45): | 1 |
| Ilość portów hdmi: | 1 |
| Ilość portów thunderbolt 4: | 2 |
| Ilość portów usb 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) typu-a: | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Interfejs pamięci ssd: | PCI Express 3.0 |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Kamera na podczerwień (ir): | Tak |
| Kensington lock: | Tak |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Kolor produktu: | Srebrny |
| Konfigurowalne niższe tdp: | 12 W |
| Konfigurowalne taktowanie niższego tdp: | 1,1 GHz |
| Konfigurowalne taktowanie wyższego tdp: | 2,6 GHz |
| Konfigurowalne wyższe tdp: | 28 W |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Liczba portów usb powershare: | 1 |
| Liczba rdzeni procesora: | 4 |
| Liczba zainstalowanych dysków ssd: | 1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 64 GB |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,4 GHz |
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody lan: | 2400 Mbit/s |
| Moc adaptera ac: | 65 W |
| Moc głośnika: | 2 W |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Model kontrolera wlan: | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Model procesora: | i5-1145G7 |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel Iris Xe Graphics |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Napięcie baterii: | 11,4 V |
| Napięcie wejściowe adaptera ac: | 100 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe adaptera ac: | 20 V |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Nośniki: | SSD |
| Nvme: | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSDXC, MicroSD, MicroSDHC |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Paleta barw: | 45% |
| Pamięć ram: | 16 GB |
| Pełnowymiarowa klawiatura: | Tak |
| Podstawowy standard wi-fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Podświetlenie led: | Tak |
| Pojemność baterii: | 42 Wh |
| Pojemność pamięci ssd: | 512 GB |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Powershare: | Tak |
| Prąd wyjściowy adaptera ac: | 1,7 A |
| Prędkość transferu danych przez ethernet lan: | 10 Mbit/s, 100 Mbit/s, 1000 Mbit/s |
| Prędkość zegara pamięci: | 3200 Mhz |
| Producent głośników: | Waves |
| Producent karty wlan: | Intel |
| Producent procesora: | Intel |
| Przednia kamera: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 15,6" |
| Przestrzeń barw rgb: | NTSC |
| Przewodowa sieć lan: | Tak |
| Przewody: | Prąd przemienny |
| Rodzaj baterii: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 0,92 Mpix, 1280 x 720 px |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| System dźwięku: | MaxxAudio Pro |
| Szerokość produktu: | 357,8 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Szybkość przechwytywania wideo: | 30 fps |
| Technologia intel® thunderbolt 4: | Tak |
| Tryb alternatywny portu displayport usb typu c: | Tak |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Typ dysku ssd: | M.2 |
| Typ hd: | Full HD |
| Typ matrycy: | WVA |
| Typ pamięci ram: | DDR4-SDRAM |
| Typ portu ładowania: | USB Type-C |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Typ produktu: | Mobilna stacja robocza |
| Typ przedniej kamery: | HD |
| Układ audio: | Realtek ALC3204 |
| Układ pamięci: | 1 x 16 GB |
| Urządzenie wskazujące: | SinglePoint |
| Waga baterii/akumulatora: | 180 g |
| Waga produktu: | 1,59 kg |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Wersja bluetooth: | 5.1 |
| Wersja hdmi: | 2.0 |
| Wibracje podczas pracy: | 0,66 G |
| Wibracje podczas przechowywania: | 1,3 G |
| Windows hello: | Tak |
| Wskaźnik ładowania baterii: | Tak |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 700:1 |
| Wstrząsy podczas pracy: | 140 G |
| Wstrząsy podczas przechowywania: | 160 G |
| Wysokość (z przodu): | 1,99 cm |
| Wysokość (z tyłu): | 2,21 cm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Zasilanie usb: | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.