Dell Inspiron 5635 Ryzen 7 7730U 16.0" FHD+ 16GB LPDDR4X 4266 MHz SSD512 AMD Radeon Graphics backlit Win11 3Y Silver
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Dell
- Kod produktu:
- 5635-9935 / 5397184909935
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
|---|---|
| Bluetooth: | Tak |
| Cache procesora: | 16 MB |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków ssd: | 512 GB |
| Czas ładowania: | 3 h |
| Częstotliwość adaptera ac: | 50 - 60 Hz |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): | -15,2 - 10668 m |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): | -15,2 - 3048 m |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Ekran matowy: | Tak |
| Gęstość pikseli: | 141 ppi |
| Głębokość produktu: | 251,9 mm |
| Ilość komór baterii: | 4 |
| Ilość portów hdmi: | 1 |
| Ilość portów usb 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) typu-a: | 2 |
| Ilość portów usb 3.2 gen 2 (3.1 gen 2) typu-c: | 1 |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Interfejs pamięci ssd: | PCI Express |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Klawiatura numeryczna: | Nie |
| Klawiatura z podświetleniem: | Tak |
| Kolor produktu: | Srebrny |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Liczba zainstalowanych dysków ssd: | 1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 16 GB |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,5 GHz |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Mimo: | Tak |
| Moc adaptera ac: | 65 W |
| Moc głośnika: | 2 W |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Model kontrolera wlan: | MediaTek MT7921 |
| Model laptopa: | Inspiron 5635 |
| Model procesora: | 7730U |
| Model wbudowanej karty graficznej: | AMD Radeon Graphics |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Napięcie baterii: | 15 V |
| Napięcie ładowania usb: | 15, 9, 5 |
| Napięcie wejściowe adaptera ac: | 100 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe adaptera ac: | 19.5 V |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:10 |
| Nośniki: | SSD |
| Nvme: | Tak |
| Obsługa kanałów pamięci: | Dwukanałowy |
| Obsługiwane karty pamięci: | SDHC, SDXC, SD |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Paleta barw: | 45% |
| Pamięć ram: | 16 GB |
| Podstawowy standard wi-fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Podświetlenie led: | Tak |
| Pojemność baterii: | 54 Wh |
| Pojemność pamięci ssd: | 512 GB |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Prąd ładowania usb: | 3.25 A |
| Prąd wyjściowy adaptera ac: | 3,34 A |
| Prędkość zegara pamięci: | 4266 MHz |
| Producent głośników: | Waves |
| Producent procesora: | AMD |
| Przednia kamera: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 16" |
| Przestrzeń barw rgb: | NTSC |
| Przewodowa sieć lan: | Nie |
| Przewody: | Prąd przemienny |
| Rodzaj baterii: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Rodzaj pamięci: | Zintegrowana |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 2,07 Mpix, 1920 x 1080 px |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| System dźwięku: | MaxxAudio Pro |
| Szerokość produktu: | 356,8 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Szybkość przechwytywania wideo: | 30 fps |
| Taktowanie procesora: | 2 GHz |
| Tryb alternatywny portu displayport usb typu c: | Tak |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Typ dysku ssd: | M.2 |
| Typ hd: | Full HD+ |
| Typ matrycy: | WVA |
| Typ mimo: | Multi User MIMO |
| Typ pamięci procesora: | L3 |
| Typ pamięci ram: | LPDDR4x-SDRAM |
| Typ portu ładowania: | DC-in jack |
| Typ procesora: | AMD Ryzen™ 7 |
| Typ produktu: | Laptop |
| Typ przedniej kamery: | Full HD |
| Układ audio: | Realtek ALC3254 |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad |
| Waga baterii/akumulatora: | 240 g |
| Waga produktu: | 1,9 kg |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Wersja hdmi: | 1.4 |
| Wibracje podczas pracy: | 0,66 G |
| Wibracje podczas przechowywania: | 1,3 G |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1000:1 |
| Wstrząsy podczas pracy: | 110 G |
| Wstrząsy podczas przechowywania: | 160 G |
| Wysokość (z przodu): | 1,82 cm |
| Wysokość (z tyłu): | 1,79 cm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Home PL |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Zasilanie usb: | Tak |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Złącze baryłkowe adaptera zasilania: | 4.5 mm |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.